Ana sayfa : Dosya uzantıları : .xojo_project Dosya

.xojo_project Dosya uzantısı

Dosya tipiXojo Project File

geliştirici Xojo, Inc.
kategori Developer Files
biçim N/A

.XOJO_PROJECT seçenek numarası

Masaüstü, web ve konsol uygulamaları oluşturmak için kullanılan bir IDE olan Xojo tarafından oluşturulan proje; çalıştırılabilir bir dosyaya yerleştirilebilir; uygulamanın içeriğine başvuran Xojo projesi (metin) biçimindeki verileri içerir; pencereler, menüler ve yapı ayarları içerir.

Daha fazla bilgi

Xojo projeleri üç farklı biçimde kaydedilebilir: Proje (metin), İkili ve XML. Ürün lisansınız yoksa, projenizi yalnızca eski Real Studio ikili formatına benzer bir ikili biçimde ( .XOJO_BINARY_PROJECT ) kaydedebilirsiniz.

XOJO_PROJECT oluşturmak için dosya, Dosya → Yeni Proje ... 'yi seçin, uygulamaya bir ad verin, "Tamam" ı tıklayın. Projeyi oluşturduktan sonra, Dosya → Farklı Kaydet ... 'i seçin, kaydetme konumunu seçin ve Kaydet'i tıklayın.

NOT: REAL Studio Real Studio 2013 yılında Xojo, Inc. Xojo oldu.

Açılan programlar XOJO_PROJECT dosyalar
Windows
Xojo
Linux
Xojo
Macintosh
Xojo

XOJO_PROJECT Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .xojo_project uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Xojo Project File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.