Ana sayfa : Dosya uzantıları : .xojo_binary_project Dosya

.xojo_binary_project Dosya uzantısı

Dosya tipiXojo Binary Project File

geliştirici Xojo, Inc.
kategori Developer Files
biçim Binary

.XOJO_BINARY_PROJECT seçenek numarası

Masaüstü, web-mobile ve web uygulamaları oluşturmak için kullanılan bir IDE olan Xojo tarafından oluşturulan proje; menüler, pencereler ve derleme ayarları dahil olmak üzere uygulamanın içeriğine başvuran ikili biçimde veri içerir; yürütülebilir bir dosyaya yerleştirilebilir.

Daha fazla bilgi

Xojo projeleri üç farklı biçimde kaydedilebilir: Proje (metin), İkili ve XML. Bir ürün lisansınız yoksa, yalnızca eski Real Studio ikili biçimine çok benzeyen ikili biçimde kaydedebilirsiniz.

XOJO_BINARY_PROJECT dosyasını oluşturmak için Dosya → Yeni Proje'yi seçin. .., uygulamayı adlandırın ve "Tamam" ı tıklayın. Projeyi oluşturduktan sonra, Dosya → Farklı Kaydet ... 'i seçin, kaydetme konumunu seçin ve Kaydet'i tıklayın.

NOT: REAL Studio Real Studio 2013 yılında Xojo, Inc. Xojo oldu.

Açılan programlar XOJO_BINARY_PROJECT dosyalar
Windows
Xojo
Linux
Xojo
Macintosh
Xojo

XOJO_BINARY_PROJECT Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .xojo_binary_project uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Xojo Binary Project File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.