Ana sayfa : Dosya uzantıları : .x3f Dosya

.x3f Dosya uzantısı

Dosya tipiSIGMA X3F Camera RAW File

geliştirici SIGMA
kategori Camera Raw Files
biçim Binary

.X3F seçenek numarası

Bir X3F dosyası, SIGMA'nın X3F biçiminde kaydedilmiş bir RAW dosyasıdır, ayrıca Foveon X3 biçimi veya "FOVb" olarak da bilinen ileri teknoloji ürünü bir dijital fotoğraf biçimidir. Dijital kamerayla çekilmiş tek bir görüntünün verilerini depolar. X3F dosyaları, resim verilerini, küçük resimleri, önizleme resimlerini ve metin özelliği bilgisini destekler.

Daha fazla bilgi

SIGMA, ileri teknoloji dijital kameraların geliştiricisidir. X3F formatı, SD serisi SLR kameralar ve DP serisi kompakt kameralar dahil olmak üzere Foveon X3 sensörünü kullanan birkaç SIGMA kamera tarafından desteklenir.

X3F dosyaları, SIGMA Photo Pro içeren birkaç program tarafından açılabilir. , Corel PaintShop Pro ve CyberLink PhotoDirector. Adobe Photoshop, X3F dosyalarını da açabilir, ancak dp Quattro serisi kameralar gibi daha yeni SIGMA kamera modelleri tarafından oluşturulan X3F dosyalarını desteklemeyebilir.

Açılan programlar X3F dosyalar
Windows
Adobe Photoshop
Corel PaintShop Pro
CyberLink PowerDVD
Google Picasa
CyberLink PhotoDirector
MAGIX Photostory Deluxe
EZ Freeware Free Opener
Corel AfterShot Pro
Adobe DNG Converter
CyberLink Media Suite
Adobe Photoshop Elements
Linux
Corel AfterShot Pro
Macintosh
Adobe Photoshop
Google Picasa
CyberLink PhotoDirector
SIGMA Photo Pro
Corel AfterShot Pro
Adobe DNG Converter
Adobe Photoshop Elements

X3F Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .x3f uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

SIGMA X3F Camera RAW File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.