Ana sayfa : Dosya uzantıları : .wux Dosya

.wux Dosya uzantısı

Dosya tipiCompressed Wii U Disk Image File

geliştirici Exzap
kategori Compressed Files
biçim N/A

.WUX seçenek numarası

WUX dosyası, Wii U resim sıkıştırma aracı kullanılarak sıkıştırılmış bir Wii U Disk Görüntüsü .WUD dosyasıdır. WUD formatında bir oyun hakkında tüm bilgileri içerir, ancak yer kazanmak için sıkıştırılır. Bilgisayardaki Wii U oyunlarını taklit etmek için Cemu tarafından WUX dosyaları açılabilir.

Daha fazla bilgi

WUX dosyaları, genellikle bir Wii U oyunundan atılan oyun bilgilerini saklamak için Wii U için Homebrew kullanılarak oluşturulan WUD dosyalarının sıkıştırılmış sürümüdür. Oyun bilgilerinin büyüklüğü (20 GB'ın üzerinde) büyük olduğundan, oyunun bölümlerini (yaklaşık 2 GB) depolamak için birden fazla WUD dosyası oluşturulur. Bir WUD dosyasının boyutunu azaltmak için, dosyayı sıkıştırmak ve bazen 20 GB ila 2-3 GB boyutlarındaki boyutlardan daha küçük bir boyuta düşürmek için Wii U görüntü sıkıştırma aracı kullanılabilir. WUD dosyasının sıkıştırılması WUX dosyasıyla sonuçlanır.

WUX dosyalarını, bir WUD dosyasıyla sonuçlanan Wii U görüntü sıkıştırma aracıyla açabilirsiniz. Cemu'da bir WUX dosyasını, Dosya → Yükle'yi seçip açmak istediğiniz WUX dosyasını seçerek de açabilirsiniz.

Açılan programlar WUX dosyalar
Windows
Cemu

WUX Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .wux uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Compressed Wii U Disk Image File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.