Ana sayfa : Dosya uzantıları : .wud Dosya

.wud Dosya uzantısı

Dosya tipiWii U Disk Image File

geliştirici Nintendo
kategori Disk Image Files
biçim N/A

.WUD seçenek numarası

Bir WUD dosyası, bir Wii U oyun diskinden atılan bir disk görüntü dosyasıdır. Bilgisayarda Cemu gibi bir emülatör tarafından çalıştırılabilecek bir Wii U oyunu hakkında bilgi içerir. WUD dosyaları genellikle bir Wii U oyunundaki büyük miktarda bilgi nedeniyle bölümlere ayrılır.

Daha fazla bilgi

WUD dosyaları genellikle Wii U için Homebrew kullanılarak oluşturulur. Bir kullanıcı oyun bilgilerini Wii U oyunundan WUD dosyasına döker. Oyun bilgilerinin büyüklüğü (20 GB'ın üzerinde) büyük olduğundan, oyunun bölümlerini (yaklaşık 2 GB) depolamak için birden fazla WUD dosyası oluşturulur. Bu nedenle, oyun bir emülatör tarafından açılmadan ve oynatılmadan önce, dosyalar bir WUD dosyasına birleştirilmelidir.

Cemu'da bir WUD dosyasını açmak için, Dosya → Yükle'yi ve istediğiniz WUD dosyasını seçin. açın.

Wii U görüntü sıkıştırma aracını kullanarak bilgisayarınızda yer kazanmak için bir WUD dosyasını sıkıştırabilirsiniz. Sıkıştırılmış WUD dosyaları .WUX dosyası olur.

Ortak WUD dosya adları

game_part1.wud - Wii U oyununun ilk bölümü.

game_part2.wud - Wii U oyununun ikinci bölümü.

Açılan programlar WUD dosyalar
Windows
Cemu

WUD Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .wud uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Wii U Disk Image File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.