Ana sayfa : Dosya uzantıları : .capx Dosya

.capx Dosya uzantısı

Dosya tipi1Construct Compressed Project File

geliştirici Scirra
kategori Developer Files
biçim Zip

Nedir CAPX dosya?

iOS, Android, HTML5, Chrome ve diğer platformlar için 2D oyunlar yapmak için kullanılan bir program olan Construct tarafından oluşturulan oyun geliştirme projesi; tüm proje dosyalarını sıkıştırılmış bir .ZIP formatında kaydeder; grafik, ses, fizik modelleri ve oyun etkinliklerini içerir; Projenin tamamını tek bir arşiv olarak kaydetmek ve taşımak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

CAPX dosyaları, sıkıştırılmamış bir projeye giriş noktası olarak kullanılan .CAPROJ XML proje dosyasını da içerir.

NOT: Construct projesini bir CAPX dosyası olarak kaydetmek için Dosya'yı seçin. → Uygulama menüsünden Tek Dosya Olarak Kaydet ....

Açılan programlar CAPX dosyalar

Dosya tipi2Capella CapXML File

geliştirici Capella Software
kategori Data Files
biçim Zip

.CAPX seçenek numarası 2

Müzik notaları oluşturmak ve düzenlemek için kullanılan bir kompozisyon programı olan Capella tarafından oluşturulan müzik notaları; not ve metin ve grafikler gibi diğer şarkı verilerini içerir.

Daha fazla bilgi

CAPX dosyaları, .ZIP score.xml adlı bir .XML dosyası içeren arşivlerde sıkıştırılmıştır. CapXML, Capella'ya özgü özel bir format olmasına rağmen, XML, standart MusicXML ( .MXL ) formatına benzer. Bu nedenle, diğer müzik kompozisyon programlarının bir CAPX dosyasındaki notasyonu ayrıştırması mümkündür.

Açılan programlar CAPX dosyalar

CAPX Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .capx uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Capella CapXML File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.