Ana sayfa : Dosya uzantıları : .v11.suo Dosya

.v11.suo Dosya uzantısı

Dosya tipiVisual Studio 2012 Solution User Options File

geliştirici Microsoft
kategori Developer Files
biçim Binary

.V11.SUO seçenek numarası

Windows programları ve Web uygulamaları oluşturmak için kullanılan bir yazılım geliştirme aracı olan Visual Studio 2012 tarafından oluşturulan kullanıcı bilgi dosyası; genişletilmiş düğümler, açılan araç pencereleri ve kullanıcı görevleri gibi bir projenin kullanıcı bilgilerini içerir; ikili biçimde yapılandırılmış.

Daha fazla bilgi

Dosya, projeyi kapattığınızda ve ardından yeniden açtığınızda görünüm sürekliliğini korumak için kullanılır. Dosya, Visual Studio ile oluşturulan, LoadUserOptions Yöntemi ile açılan ve WriteUserOptions ve SaveUserOptions yöntemleriyle değiştirilen VSPackages tarafından başvuruluyor.

Bileşik uzantı, Visual Studio'nun her yeni sürümüyle birlikte yükseliyor. Visual Studio 2013, .V12.SUO uzantısını kullanır.

NOT: Visual Studio'nun performansını artırmak için V11.SUO dosyası silinebilir, ancak dosyada bulunan kullanıcı çözümü verilerini kaybedeceksiniz.

Açılan programlar V11.SUO dosyalar

V11.SUO Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .v11.suo uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Visual Studio 2012 Solution User Options File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.