Ana sayfa : Dosya uzantıları : .icpr Dosya

.icpr Dosya uzantısı

Dosya tipiIconUtils Project File

geliştirici Aha-Soft
kategori Raster Image Files
biçim Binary

.ICPR seçenek numarası

Windows simgeleri oluşturmak ve düzenlemek için kullanılan bir yazılım paketi olan IconUtils tarafından oluşturulan proje dosyası ( .ICO ); bir simge, simge kütüphanesi, imleç veya imleç kütüphanesi için düzenlenmiş grafikleri kaydeder; Windows ortamının görünüşünü ve verdiği hissi şekillendirmek için kullanılabilecek simgeler ve imleçleri kaydetmek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

Düzenleme tamamlandığında, IconUtils projelerini simge dosyalarına, imleç dosyalarına ( .CUR , .ANI ), simge kitaplığı dosyalarına ( .ICL ) veya imleç kitaplık dosyalarına ( .CL ) verebilirsiniz . Ayrıca birkaç standart bitmap grafik formatına dışa aktarılabilirler.

NOT: ICPR dosyaları aslında IconUtils yazılım paketinde bulunan bir program olan IconLover tarafından kaydedilir. Diğer Aha-Soft uygulamaları da ArtIcons Pro da dahil olmak üzere ICPR dosyalarını kaydedebilir.

Açılan programlar ICPR dosyalar

ICPR Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .icpr uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

IconUtils Project File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.