Ana sayfa : Dosya uzantıları : .v12.suo Dosya

.v12.suo Dosya uzantısı

Dosya tipiVisual Studio 2013 Solution User Options File

geliştirici Microsoft
kategori Developer Files
biçim Binary

.V12.SUO seçenek numarası

Windows programları ve Web uygulamaları oluşturmak için kullanılan bir yazılım geliştirme aracı olan Visual Studio 2013 tarafından oluşturulan kullanıcı bilgi dosyası; ikili biçimde yapılandırılmış; açılan araç pencereleri, başlangıç proje detayları, kullanıcı görevleri ve açılan dosyalar gibi kullanıcı bilgilerini depolar.

Daha fazla bilgi

Bir projeyi kapatıp yeniden açtığınızda, V12.SUO dosyasındaki bilgiler nedeniyle açılan tüm dosyalarınız, pencerelerin konumu ve diğer detaylar aynı kalır. Dosya, Visual Studio ile oluşturulan, LoadUserOptions Yöntemi ile açılan ve WriteUserOptions ve SaveUserOptions yöntemleriyle değiştirilen VSPackages tarafından başvuruluyor.

Bileşik uzantı, Visual Studio'nun her yeni sürümüyle birlikte yükseliyor. Visual Studio 2012, .V11.SUO uzantısını kullanır.

NOT: V12.SUO dosyası çok büyük olursa, Visual Studio'nun performansını artırmak için silinebilir. Ancak, silerseniz, dosyada bulunan kullanıcıya özel verileri kaybedersiniz.

Açılan programlar V12.SUO dosyalar

V12.SUO Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .v12.suo uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Visual Studio 2013 Solution User Options File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.