Ana sayfa : Dosya uzantıları : .tt18 Dosya

.tt18 Dosya uzantısı

Dosya tipiTurboTax Canada 2018 Tax Return

geliştirici Intuit
kategori Data Files
biçim N/A

.TT18 seçenek numarası

Bir TT18 dosyası, vergi beyannamelerini dosyalamak için kullanılan TurboTax Canada'nın 2018 sürümü tarafından oluşturulan bir vergi beyannamesidir. Kanada federal ve il vergi bilgilerini ve kullanıcı tarafından girilen kişisel bilgileri içeren vergi verilerini içerir. TT18 dosyaları en sık 2019'da Ocak ve Nisan ayları arasında oluşturulur ve kullanılır.

Daha fazla bilgi

TurboTax Canada 2018, vergi beyannamenizi kaydettiğinizde otomatik olarak TT18 dosyasını oluşturur. Vergi beyannamenizi kapatıp açmanıza izin veren vergi beyannamenizin ilerleyişini saklar. Genellikle, dosya aşağıdaki amaçlar için kullanılır:

TurboTax Canada tarafından kullanılan vergi beyannamesi dosya uzantıları, içerdikleri vergi verilerinin yılını yansıtır. 2017 yılı vergi iadeleri .TT17 uzantısını, 2016 yılı iadeleri .TT16 uzantısını vb. Kullanır.

Windows'ta, TT18 dosyaları varsayılan olarak aşağıdaki konuma kaydedilir:

C: \ Kullanıcılar \ [kullanıcı adı] \ Documents \ TurboTax \ 2018

NOT: TurboTax 2018’nin ABD sürümü dosyaları .TAX2018 dosya uzantısıyla kaydeder.

Açılan programlar TT18 dosyalar
Windows
Intuit Canada TurboTax
Macintosh
Intuit Canada TurboTax

TT18 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .tt18 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

TurboTax Canada 2018 Tax Return Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.