Ana sayfa : Dosya uzantıları : .t18 Dosya

.t18 Dosya uzantısı

Dosya tipiH&R Block 2018 Tax Return

geliştirici H&R Block
kategori Data Files
biçim Binary

.T18 seçenek numarası

T18 dosyası, ABD'de vergi beyannamelerini tamamlamak için kullanılan bir Windows ve macOS programı olan H & R Block Tax Software'in 2018 sürümü tarafından oluşturulan bir vergi beyannamesidir. 2018 eyalet ve federal vergi formlarını içeren vergi verilerini içerir. kullanıcı tarafından girilen kişisel vergi bilgileri.

Daha fazla bilgi

Vergi Yazılımında bir vergi beyannamesi başlattığınızda, bir .T17 dosyasını alarak önceki bir yıldan veri almayı seçebilirsiniz. Vergi bilgilerini H & R Blok hesabınızdan veya TurboTax veya TaxAct gibi başka bir vergi hizmetinden de alabilirsiniz. Alınacak hiçbir bilginiz yoksa, temel bilgilerinizi ve sosyal güvenlik numaranızı girmeniz istenir. Yazılım daha sonra, 2018 yaşam değişikliği, gelir, kesinti, düzeltmeler ve federal ve eyalet düzeylerindeki kredileri içeren diğer vergi bilgilerini eklerken sizi yönlendirir.

Vergi beyannamenizi kaydetmeyi seçtiğinizde, H & R Blok Vergi Yazılımı, ilerlemenizi depolamak için T18 dosyasını oluşturur. Dosya, vergi beyannamenizi kapatmanızı ve daha sonra tekrar başlatmanızı sağlar. Vergi beyannamenizi tamamladıktan sonra, elektronik olarak doğrudan H&R Blok Vergi Yazılımından elektronik olarak dosyalayabilir ya da uygun vergi makamlarına iade edebilir ve postalayabilirsiniz.

T18 dosyasını bir yedeği olarak da kullanabilirsiniz. arşivleme amaçlı bir vergi beyannamesi. Vergi Yazılımında bir yedekleme oluşturmak için, Dosya → Vergi İadesini Yedekle ... seçeneğini seçin.

NOT: H&R Blok eki ekli dosya uzantısı iade yılını gösterir. T18 dosyaları 2018 vergi beyannamesi, .T17 dosya bilgisi 2017 vergi beyannamesi vb. İçin bilgi depolar.

Ortak T18 dosya adları

MyTaxes.t18 - Dosyayı yeniden adlandırabilmenize rağmen, H & R Blok 2018 T18 vergi beyannamesi dosyalarına verilen varsayılan ad.

Açılan programlar T18 dosyalar
Windows
H&R Block Tax Software
Macintosh
H&R Block Tax Software

T18 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .t18 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

H&R Block 2018 Tax Return Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.