Ana sayfa : Dosya uzantıları : .tt17 Dosya

.tt17 Dosya uzantısı

Dosya tipiTurboTax Canada 2017 Tax Return

geliştirici Intuit
kategori Data Files
biçim N/A

.TT17 seçenek numarası

Bir TT17 dosyası, vergi beyannamelerini dosyalamak için kullanılan TurboTax Canada'nın 2017 sürümü tarafından oluşturulan bir vergi beyannamesidir. Kanada federal ve eyalet vergi bilgilerini ve kullanıcı tarafından girilen kişisel bilgileri içerir. TT17 dosyaları en çok 2018'de Ocak ve Nisan arasında oluşturulur ve kullanılır.

Daha fazla bilgi

TurboTax Canada 2017'de vergi beyannamenizi kaydettiğinizde, ilerlemenizi kaydetmek için TT17 dosyası oluşturulur. TurboTax Kanada tarafından kullanılan ana dosya türüdür ve öncelikle üç amaç için kullanılır:

TurboTax Kanada tarafından kullanılan vergi beyannamesi dosya uzantıları, içerdikleri vergi verilerinin yılını yansıtır. 2016 yılı vergi iadeleri .TT16 uzantısını, 2015 yılı iadeleri .TT15 uzantısını vb. Kullanıyor.

NOT: TurboTax 2017'nin ABD sürümü dosyaları .TAX2017 dosya uzantısıyla kaydeder.

Açılan programlar TT17 dosyalar
Windows
Intuit Canada TurboTax
Macintosh
Intuit Canada TurboTax

TT17 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .tt17 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

TurboTax Canada 2017 Tax Return Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.