Ana sayfa : Dosya uzantıları : .ta7 Dosya

.ta7 Dosya uzantısı

Dosya tipiTaxAct 2017 Tax Return File

geliştirici TaxAct
kategori Data Files
biçim N/A

.TA7 seçenek numarası

TA7 dosyası, vergi hazırlamak için kullanılan bir program olan TaxAct 2017 ile oluşturulan 2017 vergi beyannamesidir. Belirli bir eyalet için eyalet formlarını ve federal IRS vergi formlarını içeren 2017 vergi yılı için vergi bilgilerini içerir. TA7 dosyaları ayrıca kullanıcının adı, doğum tarihi, medeni durumu, mesleği, bağımlıları ve sosyal güvenlik numarası gibi temel bilgileri saklar.

Daha fazla bilgi

Bir önceki yıla ait yıllık vergi beyannamesi verildiğinden, TA7 dosyası genellikle 2018’de Ocak ayının 15’inin başından 15 Nisan’a kadar oluşturulur. İnternet üzerinden. TaxAct masaüstü kullanıcıları (Free Federal, Basic, Plus ve Premium) tarafından hazırlanan TA7 dosyaları "Belgelerim" klasörünüzdeki "TaxAct2017" klasöründe bulunur. Bir vergi beyannamesi doldurduktan sonra, vergi formlarında yazdırabilir veya postayla gönderebilir veya elektronik olarak dosyalayabilirsiniz.

Vergi beyannamenizin bozulması veya kaybedilmesi konusunda endişeleriniz varsa return Dosya → Yedekle ... seçeneğini seçin ve dosyanızı adlandırın. Bir yedek vergi beyannamesi yaratılır ve .BA7 dosyası olarak kaydedilir. Yedeklemenizi oluşturmadan önce vergi beyannamenizi kaydetmeniz gerektiğine dikkat etmeniz önemlidir.

NOT: TA7 dosyası, TaxAct'in 2016 sürümü tarafından oluşturulan 2016 vergi beyannameleri için kullanılan .TA6 dosyasını değiştirdi .

Açılan programlar TA7 dosyalar
Windows
TaxAct
WEB
TaxAct Online 2018

TA7 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .ta7 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

TaxAct 2017 Tax Return File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.