Ana sayfa : Dosya uzantıları : .ta6 Dosya

.ta6 Dosya uzantısı

Dosya tipiTaxAct 2016 Tax Return File

geliştirici TaxAct
kategori Data Files
biçim N/A

.TA6 seçenek numarası

TA6 dosyası, vergi hazırlama programı olan TaxAct'in 2016 sürümü ile oluşturulan 2016 vergi beyannamesidir. Hem federal IRS vergi formlarını hem de belirli bir eyalet için eyalet formlarını içeren 2016 vergi yılı için vergi verilerini içerir. TA6 dosyaları ayrıca kullanıcının adı, doğum tarihi, mesleği, medeni hali, bağımlıları ve sosyal güvenlik numarası gibi temel bilgileri saklar.

Daha fazla bilgi

TaxAct 2016'da açık TA6 dosyası

Yıllık vergi beyannamesi bir önceki yıla ait olduğundan, TA6 dosyası genellikle 2017 yılında yaratıldı Ocak-15 Nisan arasında. Bir TA6 dosyası, TaxAct'ın masaüstü versiyonunda kaydedilebilir veya TaxAct Online'dan dışa aktarılabilir. Bir vergi beyannamesi tamamladığınızda, vergi formlarında yazdırabilir veya postayla gönderebilir veya elektronik olarak dosyalayabilirsiniz.

TaxAct masaüstü kullanıcıları tarafından hazırlanan TA6 dosyaları (Free Federal, Basic, Plus ve Premium) "Belgelerim" klasörünüzdeki "TaxAct2016" klasörü.

Vergi beyannamenizin bozulmasından ya da kaybolmasından endişeleniyorsanız, vergi beyannamenizin yedeğini oluşturabilirsiniz, Dosya → Yedekle ... seçeneğini belirleyin. dosyanızı adlandırın Bir yedek vergi beyannamesi yaratılır ve .BA6 dosyası olarak kaydedilir. Yedeklemenizi oluşturmadan önce vergi beyannamenizi kaydetmeniz gerektiğine dikkat etmeniz önemlidir.

NOT: TA6 dosyası, TaxAct'ın 2016 sürümü tarafından oluşturulan 2015 vergi iadeleri için kullanılan .TA5 dosyasını değiştirdi .

Açılan programlar TA6 dosyalar
Windows
TaxAct
WEB
TaxAct Online 2018

TA6 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .ta6 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

TaxAct 2016 Tax Return File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.