Ana sayfa : Dosya uzantıları : .ba7 Dosya

.ba7 Dosya uzantısı

Dosya tipiTaxAct 2017 Tax Return Backup File

geliştirici TaxAct
kategori Backup Files
biçim N/A

.BA7 seçenek numarası

Bir BA7 dosyası, vergi hazırlama programı olan TaxAct'ın 2017 sürümünde oluşturulmuş .TA7 2017 vergi beyannamesinin yedek dosyasıdır. TA7 dosyasının kaybedilmesi veya bozulması durumunda, arşivleme amacıyla kullanılan 2017 vergi yılı için vergi verilerini içerir. BA7 dosyaları federal IRS ve devlet vergi formu verilerini, kullanıcının temel bilgileriyle birlikte depolar.

Daha fazla bilgi

TaxAct 2017 kullanıcıları vergilerini kaydetmek, yazdırmak veya yüklemek için yalnızca TA7 dosyasını kullanır. Bununla birlikte, BA7 dosyası, bozulması veya kaybolması durumunda TA7 dosyasını yedeklemenize yardımcı olur.

Vergi beyanınızın bir yedeğini kaydetmek için Dosya → Yedekle ... 'yi seçin ve dosyanızı adlandırın. Vergi iadenizi, yedeğinizi oluşturmadan önce TA7 dosyası olarak kaydetmelisiniz. TaxAct’deki bir yedeği geri yüklemek için, Dosya → Yedeği Geri Yükle ... seçeneğini belirleyin ve BA7 dosyanızın konumuna gidin.

Yıllık vergi beyannamesi bir önceki yıla ait olduğundan, BA7 dosyası 2018 yılında oluşturulur. genellikle Ocak ayından 15 Nisan’a kadar. Bir vergi beyannamesi doldurduktan sonra, vergi formlarını yazdırabilir veya postayla gönderebilir veya elektronik olarak dosyalayabilirsiniz.

Açılan programlar BA7 dosyalar
Windows
TaxAct

BA7 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .ba7 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

TaxAct 2017 Tax Return Backup File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.