Ana sayfa : Dosya uzantıları : .ba6 Dosya

.ba6 Dosya uzantısı

Dosya tipiTaxAct 2016 Tax Return Backup File

geliştirici TaxAct
kategori Backup Files
biçim N/A

.BA6 seçenek numarası

BA6 dosyası, vergi hazırlama programı olan TaxAct'ın 2016 sürümü ile oluşturulan 2016 vergi beyannamesinin yedek dosyasıdır. Arşivleme amacıyla kullanılan ve .TA6 dosyasının kaybedilmesi veya bozulması durumunda 2016 vergi yılı vergi verilerini içerir. BA6 dosyaları, kullanıcının temel bilgileriyle birlikte federal IRS ve eyalet vergi formu verilerini içerir.

Daha fazla bilgi

TaxAct 2016'da açık olan BA6 dosyası

TaxAct 2016 kullanıcıları büyük olasılıkla TA6 dosyasını yalnızca kaydetmek, yazdırmak veya yüklemek için kullanırlar. vergiler. Bununla birlikte, BA6 dosyası, TA6 dosyasının bozulmuş veya kaybolmasından endişe duyan kullanıcılar için değerlidir.

Vergi beyanınızın bir yedeğini kaydetmek için Dosya → Yedekle ... 'yi seçin ve dosyanızı adlandırın. Yedeklemenizi oluşturmadan önce vergi beyanınızı TA6 dosyası olarak kaydetmelisiniz.

Bir yedeği TaxAct’te geri yüklemek için, Dosya → Yedeği Geri Yükle ... seçeneğini seçin ve BA6 dosyanızın konumuna gidin.

Bir önceki yıla ait yıllık vergi beyannamelerinin sunulması nedeniyle, BA6 dosyası 2017 yılında Ocak-15 Nisan başı arasında oluşturulmuş olabilir. Vergi beyannamesi doldurduktan sonra, vergi beyannamesi yazdırabilir veya postayla gönderebilirsiniz. elektronik olarak formlar veya dosya.

Açılan programlar BA6 dosyalar
Windows
TaxAct

BA6 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .ba6 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

TaxAct 2016 Tax Return Backup File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.