Ana sayfa : Dosya uzantıları : .ta5 Dosya

.ta5 Dosya uzantısı

Dosya tipiTaxAct 2015 Tax Return File

geliştirici TaxAct
kategori Data Files
biçim N/A

.TA5 seçenek numarası

TaxAct'in 2015 versiyonuyla oluşturulan 2015 vergi beyannamesi; 2015 vergi yılı için vergi verilerini içerir; Hem federal IRS vergi formlarını hem de belirli bir eyalet için eyalet formlarını içerir.

Daha fazla bilgi

TA5 dosyası, 2016 yılında, bir önceki yıla ait yıllık vergi beyannamelerinin yapıldığından en sık 2016 yılında oluşturulur. TA5 dosyası TaxAct'ın masaüstü sürümü tarafından kaydedilebilir veya TaxAct Online'dan dışa aktarılabilir. Bir vergi beyannamesi doldurduktan sonra, vergi formlarını yazdırabilir veya postayla gönderebilir veya elektronik olarak dosyalayabilirsiniz.

TaxAct masaüstü kullanıcıları tarafından hazırlanan TA5 dosyaları (Free Federal, Basic, Plus ve Premium) "Belgelerim" klasörünüzdeki "TaxAct2015" klasörü.

Açılan programlar TA5 dosyalar
Windows
TaxAct
WEB
TaxAct Online 2018

TA5 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .ta5 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

TaxAct 2015 Tax Return File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.