Ana sayfa : Dosya uzantıları : .smp Dosya

.smp Dosya uzantısı

Dosya tipi1ScrapeMap File

geliştirici skyLyn Applications
kategori Settings Files
biçim N/A

Nedir SMP dosya?

Bir SMP dosyası, web sitelerinden bilgi kazımak ve bir veritabanında veya elektronik tabloda düzenlemek için kullanılan skyLyn Applications ScrapeMate tarafından oluşturulan bir ScrapeMap içerir. Hedeflenen veriler ve verilerin kazınmasından sonra nasıl düzenlenmesi ve depolanması gerektiği hakkında bilgi depolar.

Daha fazla bilgi

ScrapeMap Explorer bölmesini kullanarak ScrapeMap SMP dosyasını ScrapeMate'de açabilirsiniz. "ScrapeMap'i Aç" klasör simgesine tıklayın ve SMP dosyasının konumuna gidin.

ScrapeMap Gezgini bölmesini kullanarak ScrapeMate'de bir ScrapeMap oluşturabilirsiniz. Öncelikle, hedeflemek istediğiniz verileri kazımak, filtrelemek ve sıralamak için web sitesini seçin, "Create ScrapeMap" simgesini tıklayın ve dosyanın kaydetme konumunu seçin. ScrapeMap bir SMP dosyası olarak kaydedilir.

Ayrıca, web sitesinden kazıyan verinin çıktı biçimini seçmeniz istenecektir. Verileri "Excel" ( .XLSX dosyası), "CSV" ( .CSV dosyası) veya "SQL" ( .SQL dosyası) olarak vermeyi seçebilirsiniz.

Açılan programlar SMP dosyalar

Dosya tipi2SmilePlant Project Data File

geliştirici Stellar Solutions
kategori Data Files
biçim N/A

.SMP seçenek numarası 2

Bir SMP dosyası, tesis yöneticilerine denetim, yönetim ve bakım konusunda yardımcı olan Bilgisayar Destekli Bakım Yönetim Sistemi (CMMS) SmilePlant tarafından oluşturulan bir veri dosyasıdır. Tesis ekipmanları, çalışanlar, üretim ve depolama alanları hakkında bilgi depolar. SMP dosyaları, SmilePlant proje klasöründeki bir dosya grubundan biri olarak kaydedilir.

Daha fazla bilgi

SmilePlant artık üretilmedi ve artık devam etmiyor.

Açılan programlar SMP dosyalar
Windows
Stellar Solutions SmilePlant

Dosya tipi3SmartMusic Performance File

geliştirici MakeMusic
kategori Audio Files
biçim N/A

.SMP seçenek numarası 3

Grup, orkestra ve ses için bir müzik uygulama uygulaması olan SmartMusic tarafından kullanılan müzik dosyası; soloları ve diğer müzik parçalarını uygulamak için kullanılabilecek bir eşlik kazandırır; notalar bilgisini içerir ve değerlendirme için kullanılabilir; Finale 2014'te .SMPX ile değiştirildi.

Daha fazla bilgi

NOT: SMP dosyaları Finale müzik notasyonu yazılımından dışa aktarılabilir.

Açılan programlar SMP dosyalar

Dosya tipi4IDRISI Palette File

geliştirici Clark Labs
kategori GIS Files
biçim N/A

.SMP seçenek numarası 4

GIS görüntüleme için kullanılan bir uygulama olan IDRISI Taiga tarafından oluşturulan renk paleti dosyası; .RST dosyasında saklanan raster görüntü için renk bilgilerini depolar; Görüntü görselleştirildiğinde görüntülenen renkler için bir efsane görevi görür.

Açılan programlar SMP dosyalar
Windows
GDAL
Clark Labs TerrSet
Linux
GDAL
Macintosh
GDAL

Dosya tipi5SampleVision Audio Sample Format

geliştirici N/A
kategori Audio Files
biçim N/A

.SMP seçenek numarası 5

Mono, döngü noktalarını destekleyen 16 bit ses formatı; Aslen 1990'ların ortalarında Turtle Beach SampleVision tarafından kullanıldı.

Açılan programlar SMP dosyalar
Windows
Adobe Audition
FMJ-Software Awave Studio
OpenMPT
MAGIX Sound Forge Pro
Macintosh
Adobe Audition

Dosya tipi6Xionics SMP Image

geliştirici Xionics Document Technologies
kategori Raster Image Files
biçim Binary

.SMP seçenek numarası 6

Xionics Document Technologies yazılımı tarafından kullanılan görüntü; tek renkli (siyah beyaz) 1 bitlik raster grafiği depolar; dosya formatı az olsa bile yine de birkaç programla görüntülenebilir ve dönüştürülebilir.

Açılan programlar SMP dosyalar
Windows
XnViewMP
Cheewoo Engineering VaryView
Linux
XnViewMP
Macintosh
XnViewMP

Dosya tipi7PhotoImpact Gallery File

geliştirici Ulead
kategori Data Files
biçim N/A

.SMP seçenek numarası 7

Bir SMP dosyası, fotoğrafları ve dijital sanatı düzenlemek için kullanılan bir program olan Ulead PhotoImpact (şimdi Corel PhotoImpact) tarafından oluşturulan bir galeri dosyasıdır. Görüntüler, nesneler, resim geliştirmeleri veya metin / animasyon efektleri içerebilen bir galeri içerir. SMP dosyaları ayrıca sekme gruplarının sayısı, küçük resimlerin sayısı ve dosyanın boyutu gibi galeri özelliklerini de içerir.

Daha fazla bilgi

Galeriler, farklı efektler, geliştirmeler veya görüntüler saklamanıza izin verir ve ardından bunları resminize uygular. SMP dosyası, "EasyPalette" içindeki Galeri Yöneticisinden Yarat'ı seçtiğinizde, dosyayı adlandırdığınızda, kaydetme konumunu seçtiğinizde ve Tamam'ı tıkladığınızda oluşturulur. Dışa Aktar'ı seçerek bir SMP dosyası da oluşturabilirsiniz. Galeri Yöneticisi'nde Yükle ... seçeneğini seçerek bir SMP Galeri dosyasını yükleyebilirsiniz.

Açılan programlar SMP dosyalar

SMP Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .smp uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

PhotoImpact Gallery File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.