Ana sayfa : Dosya uzantıları : .sim Dosya

.sim Dosya uzantısı

Dosya tipi1Steam Game Backup Information File

geliştirici Valve
kategori Backup Files
biçim Binary

Nedir SIM dosya?

Steam'in yedekleme servisi tarafından kullanılan ve kullanıcıların DVD veya diğer harici ortamları kullanarak oyunları yedeklemelerini ve geri yüklemelerini sağlayan yedekleme bilgi dosyası; İlgili .SIS dosyasıyla birlikte ayarları ve ayarları yedekleme için diğer bilgileri içerir.

Daha fazla bilgi

SIM dosyaları, .SID oyun veri dosyalarından bir yedeği geri yüklemek için kullanılır.

Açılan programlar SIM dosyalar
Windows
Valve Steam
Linux
Valve Steam
Macintosh
Valve Steam

Dosya tipi2SAP Tutor File

geliştirici SAP
kategori Data Files
biçim Binary

.SIM seçenek numarası 2

Etkileşimli kendi kendine öğrenme birimlerini kaydetmek, düzenlemek ve oynatmak için kullanılan bir program olan SAP Tutor tarafından oluşturulan öğretici; ekran görüntüsü resimlerini, metin talimatlarını ve değerlendirme sorularını içerebilecek bir ders içerir; çalışanlara yazılım programlarının nasıl işletileceğini öğretmek için kullanılır

Daha fazla bilgi

SIM dosyaları, SAP Tutor paketi ile birlikte gelen veya bağımsız bir program olarak kullanılabilen SAP Tutor Player kullanılarak oynatılabilir.

NOT: SIM dosyalarının boyutu bağlı olarak değişebilir. Eğitimde kaç ekran görüntüsünün bulunduğuyla ilgili olarak.

Açılan programlar SIM dosyalar
Windows
SAP Tutor

Dosya tipi3The Sims 3 Sim File

geliştirici Electronic Arts
kategori Data Files
biçim N/A

.SIM seçenek numarası 3

Bir SIM dosyası, açık uçlu bir yaşam simülasyon oyunu The Sims 3 için yaratılmış sanal bir kişi olan "Sim" içerir. Kişiliğini ve görünümünü içeren, önceden hazırlanmış veya özel bir Sim kişisi hakkında bilgi depolar. SIM dosyaları genellikle diğer kullanıcılarla paylaşmak ve Sims kişilerini yedeklemek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

.SIM dosyası, Sims 3'te özel içerik içermek için kullanılan .PACKAGE ve .SIMS3PACK dosyasıyla birlikte üç ana dosya türünden biridir. SIM dosyaları genellikle .ZIP veya .RAR dosyasında sıkıştırılır ve kurulmadan önce sıkıştırılmaları gerekir. Apple Archive Utility, Corel WinZip ve PeaZip gibi arşivleri çıkarmak için birçok program mevcut. Bir dekompresyon programı kullanarak SIM dosyasını ZIP veya RAR dosyasından çıkardıktan sonra, dosyayı aşağıdaki dizine yerleştirin:

NOT: "SavedSims" klasörü yoksa, bir tane oluşturabilirsiniz.

Açılan programlar SIM dosyalar

Dosya tipi4Aurora Image

geliştirici N/A
kategori Raster Image Files
biçim Binary

.SIM seçenek numarası 4

Grafik, Aurora görüntü formatında oluşturulmuş veya kaydedilmiştir.

Açılan programlar SIM dosyalar
Windows
XnViewMP
Linux
XnViewMP
Macintosh
XnViewMP

Dosya tipi5LogikSim Simulation File

geliştirici N/A
kategori Data Files
biçim N/A

.SIM seçenek numarası 5

Bir SIM dosyası, mantık devrelerini test etmek ve tasarlamak için kullanılan açık kaynaklı bir program olan LogikSim tarafından oluşturulan bir devre simülasyonu içerir. Kablo bağlantı noktalarını ve çeşitli bileşenleri içeren bir devre tasarımı saklar.

Daha fazla bilgi

SIM dosya LogikSim 0.6.4 açık

SIM dosyaları LogikSim kullanılarak oluşturulur ve açılır. Dosyalar, basit AND kapıları veya karmaşık bilgisayar sistemleri gibi her türlü devreyi depolamak için kullanılır. LogikSim SIM dosya tipini destekleyen başka bir program yoktur.  Ancak LogikSim ücretsiz olarak indirilebilir.

NOT: LogikSim genellikle lise ve üniversite öğrencileri tarafından devreleri ve nasıl çalıştıklarını öğrenmek için kullanılır.

Açılan programlar SIM dosyalar
Windows
LogikSim

SIM Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .sim uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

LogikSim Simulation File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.