Ana sayfa : Dosya uzantıları : .sis Dosya

.sis Dosya uzantısı

Dosya tipi1Steam Game Backup Information File

geliştirici Valve
kategori Backup Files
biçim Text

Nedir SIS dosya?

Steam'in kullandığı bilgi dosyası, kullanıcıların Valve oyunlarını indirmelerini ve yönetmelerini sağlayan bir oyun hizmeti; oyun yedeklemesinin özelliklerini tanımlayan düz metin işaretlemeleri içerir; Oyun yedeklerini geri yükleme işleminde kullanılır.

Daha fazla bilgi

SIS dosyaları .SIM dosyası ve bir veya daha fazla .SID veri dosyası ile yedeklendi.

Açılan programlar SIS dosyalar
Windows
Valve Steam
Linux
Valve Steam
Macintosh
Valve Steam

Dosya tipi2Symbian Installation File

geliştirici Symbian
kategori Misc Files
biçim Binary

.SIS seçenek numarası 2

Palm PDA'lar ve Nokia, Ericsson ve Motorola telefonları gibi mobil cihazlar için kullanılan bir işletim sistemi olan Symbian OS için yükleyici arşivi; CreateSIS programıyla birlikte verilen Symbian'ın "makesis" komut satırı aracı kullanılarak oluşturulan; S60 telefon tema kurulumlarında sıklıkla kullanılır.

Daha fazla bilgi

NOT: Uyumlu bir telefona SIS dosyası yüklemek için, dosyayı telefona aktarmak için telefonun iletişim yazılımını kullanın. Ardından, yükleyiciyi çalıştırmak için telefondaki SIS dosyasını açın.

Açılan programlar SIS dosyalar

Dosya tipi3Sisma Database File

geliştirici Digital Conference
kategori Database Files
biçim Binary

.SIS seçenek numarası 3

Sisma, Windows için bir şifre yöneticisi tarafından oluşturulan dosya; 256 bit AES şifrelemesi kullanılarak şifrelenen hesap bilgileri ve şifreleri içerir; Yalnızca tek bir ana parola ile alınabilen gizli verileri depolamak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

Sisma, parolaların son kullanma tarihlerini SIS dosyalarında saklayabilir, böylece parolalar bir süre sonra geçersiz hale gelir. Yazılım, kullanıcılara telaffuz edilebilir rastgele otomatik oluşturulan şifreler oluşturarak da yardımcı olabilir.

NOT: Sisma kişisel kullanım için ücretsizdir, ancak kişisel olmayan kullanım için satın alınmış bir lisans gerektirir.

Açılan programlar SIS dosyalar

Dosya tipi4arivis ImageCore File

geliştirici arivis
kategori 3D Image Files
biçim N/A

.SIS seçenek numarası 4

SIS dosyası, arivis Vision4D görüntüleme bilimi yazılımı tarafından sıkça kullanılan ImageCore formatında kaydedilen bir resim veri dosyasıdır. Mekansal düzlem, kanal ve çerçeve boyut verilerini içerebilen görüntü verilerini içerir. SIS dosyaları 8 bit, 16 bit, 32 bit ve 32 bit (kayan nokta) veri derinliklerini destekler ve ayrıca meta veri ve renk ayarlarını depolar.

Daha fazla bilgi

arivis Vision4D, biyolojik görüntüleri mikroskopik düzeyde açıklama, görselleştirme ve analiz etmenize olanak sağlayan 2D / 3D / 4D görüntüleme uygulamasıdır. 2D ve 3D görüntüleri, zaman verilerini içeren bir 3D görüntü olan 4D görüntülerini görüntüleyebilirsiniz. ImageCore formatı, görüntüleri oluşturmak için arivis yazılımı için gerekli büyük miktarda resim verisini depolamak için geliştirilmiştir.

Vision4D'de bir SIS dosyasını açmak için, basitçe Dosya → Aç ... seçeneğini tıklatın SIS dosyasını açmak istediğiniz Dosya → İçe Aktar'ı seçerek başka bir biçimde kaydedilmiş bir görüntüyü Vision4D'ye de aktarabilirsiniz. Resim otomatik olarak ImageCore formatına dönüştürülür.

NOT: ImageCore formatı 1997'de tanıtıldı.

Açılan programlar SIS dosyalar

SIS Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .sis uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

arivis ImageCore File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.