Ana sayfa : Dosya uzantıları : .ddm Dosya

.ddm Dosya uzantısı

Dosya tipiAlpha Five Data Dictionary Memo File

geliştirici Alpha Software
kategori Developer Files
biçim N/A

.DDM seçenek numarası

Kullanıcıların Web, masaüstü ve mobil uygulamalar geliştirmelerini sağlayan bir IDE, Alpha Five tarafından oluşturulan dosya; .FPT dosyası gibi rapor tasarımları, kaydedilen işlemler ve mizanpaj düzenleri gibi tablo nesnelerini içerir; DDD dosyasında depolanan alan kuralları, tasarımları, vb. kodunu içerdiği için .DDD dosyasıyla bağlantılı.

Daha fazla bilgi

DDM dosyası, bir tablo için bir işlem veya düzende her düzenleme yaptığınızda izler. Bu yüzden ne kadar fazla düzenleme yaparsanız DDM dosyası o kadar büyük olur.

Alpha Five'da oluşturduğunuz her tablo için bir DDM, DDD ve .DDX dosyası oluşturulur. Bu dosyalar, .DBF dosyası için tablo veri sözlüğünü oluşturur. Sözlük sorguları, kaydedilen yardımcı program ayarlarını ve mizanpajları saklar. DBF dosyasındaki sınırlamaların üstesinden gelmek için Alpha Five tarafından referans alınmıştır. Alpha'nın tüm öğeleri ve parçalarını bulması için DDM dosyalarının DDD ve DDX Veri Sözlüğü dosyaları ile tutulması gerekir.

NOT: 2013'te Alpha Five Alpha Anywhere oldu.

Ortak DDM dosya adları

[Tablonuzun adı] .ddm - Bir tablo oluşturulduğunda, DDM dosyası tablonuzla aynı adla oluşturulur.

Açılan programlar DDM dosyalar

DDM Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .ddm uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Alpha Five Data Dictionary Memo File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.