Ana sayfa : Dosya uzantıları : .sbs Dosya

.sbs Dosya uzantısı

Dosya tipi1Substance Package

geliştirici Allegorithmic
kategori Settings Files
biçim N/A

Nedir SBS dosya?

Bir SBS dosyası, animasyonlar, özel efektler ve video oyunları gibi 3B içerikte kullanılacak malzemeler oluşturmak için kullanılan bir program olan Allegorithmic Substance Designer tarafından oluşturulan bir madde paketi içerir. 3B malzemenin özelliklerini görsel olarak temsil eden düğümlü bir grafiği saklar. SBS dosyaları ayrıca 3B malzemeyi oluşturan tüm kaynakları içerir.

Daha fazla bilgi

Allegorithmic Substance Designer 2018'de açılmış SBS dosyası 2018

SBS dosyaları yalnızca Substance Designer ve Substance Player tarafından açılabilir. Genellikle, Madde Boyacısı, Birlik, Unreal Engine 4, Maya, 3ds Max gibi diğer programlarda kullanılmak üzere .SBSAR dosyalarına (maddeler) basılması veya "derlenmesi" "kaynak dosyaları" olarak adlandırılırlar. veya Cinema 4D. Madde Tasarımcısı'nda bir madde yayınlamak için şu adımları izleyin:

Açılan programlar SBS dosyalar

Dosya tipi2SPSS Script

geliştirici IBM
kategori Executable Files
biçim Text

.SBS seçenek numarası 2

SPSS tarafından kullanılan script, istatistiksel analiz için bir uygulama; Sax Basic dili kullanılarak yazılmış talimatları saklar; Dosyaları açmak, kaydetmek ve veri dönüştürmeleri yapmak gibi tekrarlanan görevleri otomatikleştirmek için kullanılır

Daha fazla bilgi

Her SPSS betiği üç türden birine ayrılmıştır:

NOT: SPSS'nin daha yeni sürümleri komut dosyaları için .SPS dosyalarını kullanır.

Açılan programlar SBS dosyalar
Windows
IBM SPSS
Linux
IBM SPSS
Macintosh
IBM SPSS

Dosya tipi3Secure Backup System File

geliştirici AvialiSoft
kategori Backup Files
biçim Binary

.SBS seçenek numarası 3

Bir yedekleme ve kurtarma uygulaması olan Secure Backup System (SBS) tarafından oluşturulan yedekleme dosyası; kullanıcı yedeklenmiş dosyaları özel bir şifreli biçimde depolar; Hassas verileri yedeklemek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

SBS dosyaları, içeriğin kilidini açmak için doğru oturum açmayı ve şifreyi ve ayrıca Güvenli Yedekleme Sistemi yazılımını gerektirir.

Açılan programlar SBS dosyalar

SBS Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .sbs uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Secure Backup System File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.