Ana sayfa : Dosya uzantıları : .ptb Dosya

.ptb Dosya uzantısı

Dosya tipi1Sage 50 Backup File

geliştirici Sage Software
kategori Backup Files
biçim N/A

Nedir PTB dosya?

PTB dosyası, finansal verileri düzenlemek için kullanılan muhasebe yazılımı Sage 50 tarafından oluşturulan bir yedekleme dosyasıdır. Şirket verilerinin tam bir kopyasını içerir. PTB dosyaları, verilerin bozulması veya sistem hatası olması durumunda kullanıcının finansal verilerini korumak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

PTB dosyasını oluşturmak için, Dosya → Yedekle öğesini seçin, ayarlarınızı seçin ve "Yedekle" düğmesini tıklayın. Ardından dosyayı adlandırın, kaydetme konumunu seçin ve Kaydet'i tıklayın.

PTB dosyasını geri yüklemek için, Dosya → Geri yükle seçeneğini belirleyin, uygun komutları izleyin ve son olarak Son düğmesini tıklayın.

Bir ptb dosyasını "ptb" adından yeniden adlandırarak da geri yükleyebilirsiniz. PTB, Zip sıkıştırmasıyla sıkıştırıldığından "to" zip ". Daha sonra dosyayı açabilir ve verileri PTB dosyasından uygun alt dizine kopyalayabilirsiniz.

NOT: Sage 50, Peachtree Accounting olarak bilinirdi.

Açılan programlar PTB dosyalar
Windows
Sage 50

Dosya tipi2Power Tab File

geliştirici N/A
kategori Data Files
biçim N/A

.PTB seçenek numarası 2

Bas ve gitar notaları için kullanılan bas veya gitar tablalarını içerir.

Açılan programlar PTB dosyalar
Windows
TuxGuitar
Power Tab Editor
Linux
TuxGuitar
Macintosh
TuxGuitar
TabView

PTB Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .ptb uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Power Tab File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.