Ana sayfa : Dosya uzantıları : .sps Dosya

.sps Dosya uzantısı

Dosya tipi1SPSS Program File

geliştirici IBM
kategori Data Files
biçim Text

Nedir SPS dosya?

İstatistiksel bir analiz uygulaması olan SPSS tarafından kullanılan program dosyası; Düz metin biçiminde kaydedilmiş ve SPSS sözdizimini kullanarak yazılmış talimatları içerir; genellikle SPSS Sözdizimi Düzenleyicisi ile geliştirilmiştir; Veri kümelerini değiştirmek ve istatistiksel analizleri otomatikleştirmek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

Bir SPS dosyasını çalıştırmak için, Dosya → Aç → Sözdizimi ... seçeneğini belirleyin, SPS dosyanızı seçin ve ardından Dosya açıldıktan sonra Çalıştır → Tümü seçeneklerini seçin. Ayrıca, Çalıştır → Adımlar seçeneğini kullanarak SPS dosyaları arasında geçiş yapabilir veya Çalıştır → Seçim öğesini seçerek dosyanın seçimini yapabilirsiniz.

Açılan programlar SPS dosyalar
Windows
IBM SPSS
Linux
IBM SPSS
Macintosh
IBM SPSS

Dosya tipi2SyncBack Settings File

geliştirici 2BrightSparks
kategori Backup Files
biçim Zip

.SPS seçenek numarası 2

Bir yedekleme ve senkronizasyon programı olan SyncBack tarafından oluşturulan yedekleme ayarları dosyası; .ZIP sıkıştırması kullanılarak kaydedilen ve kaynak ve hedef dizinleri ve profil için yedekleme zamanlaması gibi ayarları içerir; yedekleme işlerini kaydetmek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

SPS dosyaları .ZIP sıkıştırma kullanılarak kaydedilir. SyncBack, Pro, SE ve Freeware sürümlerinde kullanılabilir.

Açılan programlar SPS dosyalar

Dosya tipi3Quake 3 Engine Speaker Definition File

geliştirici id Software
kategori Game Files
biçim Text

.SPS seçenek numarası 3

Harita, Quake III motoru (id Tech 3) ile geliştirilen oyunlar tarafından kullanılan dosya seslerini; ortam haritası sesleri için düz metin hoparlör tanımları içerir; çalınacak ses dosyasını, ses seviyesini, aralığını ve harita içinde x, y, z orijini belirtir; Ayrıca, sesin belirli bir varlıkta ilmekli, yayınlanmış veya hedeflenmiş olup olmadığını da belirtebilir.

Daha fazla bilgi

SPS hoparlör tanımları, speakerDef {...} bloklarında, ses için özellikleri içeren olarak bildirilir. SPS dosyaları genellikle .PK3 oyun arşivinin / sound / maps / dizininde bulunur.

NOT: SPS dosyaları düz metin içerdiğinden, herhangi bir metin düzenleyicide oluşturulabilir veya değiştirilebilir. Ayrıca bazen Wolfenstein: Enemy Territory'deki Konuşmacı Editör gibi oyun içi editörlerle oluşturulabilir.

Açılan programlar SPS dosyalar
Windows
Splash Damage Wolfenstein: Enemy Territory
id Software Quake 3
Linux
id Software Quake 3
Macintosh
Apple TextEdit
id Software Quake 2
Splash Damage Wolfenstein: Enemy Territory
id Software Quake 3

Dosya tipi4Sharkport PS2 Save File

geliştirici Sharkport
kategori Game Files
biçim Binary

.SPS seçenek numarası 4

Sharkport tarafından oluşturulan, kaydedilmiş oyunları bilgisayara aktarmak için kullanılan bir PlayStation 2 (PS2) aksesuarı; Sharkport cihazı tarafından oluşturulan bir hafıza kartı tasarrufunu içerir; aynı kaydedilmiş oyunu yüklemek için diğer Sharkport kullanıcılarıyla paylaşılabilir.

Daha fazla bilgi

SPS dosyaları, bir PS2 kaydetme dönüştürme programı olan mymc kullanılarak diğer kaydetme biçimlerine dönüştürülebilir. Hedef dönüşüm türleri, MAX .MAX dosyalarını ve EMS .PSU dosyalarını içerir.

NOT: Sharkport'un diğer sürümleri oyunları .MD ve .PS2 uzantılarıyla kaydeder.

Açılan programlar SPS dosyalar
Windows
mymc

SPS Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .sps uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Sharkport PS2 Save File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.