Ana sayfa : Dosya uzantıları : .mmz Dosya

.mmz Dosya uzantısı

Dosya tipiMiraMon Compressed Map File

geliştirici CREAF and UAB
kategori GIS Files
biçim Zip

.MMZ seçenek numarası

Ekolojik Araştırma ve Orman Uygulamaları Merkezi (CREAF) ve Barselona Üniversitesi (UAB) tarafından ortak olarak geliştirilen haritaları oluşturmak, görüntülemek ve sorgulamak için bir program olan MiraMon ile oluşturulan sıkıştırılmış harita dosyası; hem raster hem de vektör grafik harita verisini içerir; ayrıca haritalara bağlı belgeler, medya ve diğer dosyaları da tutabilir.

Daha fazla bilgi

MMZ dosyaları MiraMon ile veya ücretsiz programları olan MiraMon Universal Map Reader ile açılabilir. Bu programlar, MMZ dosyalarında bulunan haritaları hem aramak hem de çalıştırmak için kullanılabilir. MiraMon ayrıca harita oluşturmak ve düzenlemek için de kullanılabilir. Bir MMZ'de depolanan haritaların farklı katmanlarına erişmek için önce .MMM dosyasına sıkıştırılmamış olması gerekir.

Açılan programlar MMZ dosyalar

MMZ Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .mmz uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

MiraMon Compressed Map File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.