Ana sayfa : Dosya uzantıları : .pbj Dosya

.pbj Dosya uzantısı

Dosya tipi1Pixel Bender Bytecode File

geliştirici Adobe Systems
kategori Developer Files
biçim Binary

Nedir PBJ dosya?

Flash uygulamaları, Photoshop ve diğer Adobe ürünleri için özel görüntü filtreleri oluşturmak için kullanılan bir uygulama olan Pixel Bender Toolkit tarafından oluşturulan görüntü filtresi dosyası; .PBK dosyasından derlenen bayt kodu (çalıştırılabilir ikili kod); Bulanıklaştırma, pikselleme, kaybolma ve dönme gibi görüntü manipülasyonlarını gerçekleştirmek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

Flash Player, Pixel Bender çalışma zamanını içerdiğinden PBJ dosyaları Adobe Flash Player uygulamalarında kullanılabilir. PBJ dosyaları, Flash uygulamalarını çalıştıran ActionScript kullanılarak dinamik olarak yüklenebilir.

Açılan programlar PBJ dosyalar
Windows
Adobe Flash Player
Linux
Adobe Flash Player
Macintosh
Adobe Flash Player
Adobe Pixel Bender Toolkit

Dosya tipi2PowerBackup Job File

geliştirici CyberLink
kategori Backup Files
biçim Text

.PBJ seçenek numarası 2

Zamanlanmış yedeklemeler için kullanılan bir CyberLink programı olan PowerBackup tarafından oluşturulan dosya; bir yedekleme işini kaydeder ve zamanlanmış yedekleme süresini, kaynak dosya ve klasörlerin bir listesini, yedekleme arşivlerinin hedef konumunu ( .PBF veya .PBA dosyaları) ve yöntemi (tam, diferansiyel veya yedekleme) içerir.

Daha fazla bilgi

PBJ dosyaları, kullanıcıların daha sonra kullanmak veya başka bir bilgisayara aktarmak için yedekleme işi ayarlarını kaydetmelerini sağlar.

Açılan programlar PBJ dosyalar
Windows
CyberLink PowerBackup 2.6
CyberLink Media Suite

PBJ Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .pbj uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

PowerBackup Job File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.