Ana sayfa : Dosya uzantıları : .pbk Dosya

.pbk Dosya uzantısı

Dosya tipi1Dial-Up Phone Book File

geliştirici Microsoft
kategori Data Files
biçim Binary

Nedir PBK dosya?

Uzaktan Erişim Telefon Defteri olarak da adlandırılan Microsoft Windows'daki Ağ Bağlantıları yardımcı programı tarafından kullanılan veri dosyası; telefon numaraları, girişler ve şifreler içeren kayıtlı çevirmeli bağlantı ayarlarını saklar; Birden fazla bağlantı için veri kaydedebilir.

Açılan programlar PBK dosyalar

Dosya tipi2Pixel Bender Kernel File

geliştirici Adobe Systems
kategori Developer Files
biçim N/A

.PBK seçenek numarası 2

Photoshop ve After Effects gibi programlar için özel görüntü filtreleri oluşturmak için kullanılan bir Adobe uygulaması olan Pixel Bender Toolkit tarafından oluşturulan program dosyası; C-benzeri sözdizimini kullanan Pixel Bender çekirdek dilinde yazılmış kaynak kodu içerir.

Daha fazla bilgi

Pixel Bender Araç Takımı, GPU ve CPU çok işlemcili sistemlerde yürütmek için verimli bir şekilde derleyen düşük seviyeli görüntü işleme algoritmaları oluşturmak için tasarlanmıştır. Pixel Bender dili, geliştiricilerin yüksek düzeyde optimize edilmiş görüntü işleme algoritmaları yazmasına izin verir.

NOT: PBK dosyaları, Adobe Flash Player tarafından kullanılabilen filtreler olan .PBJ dosyalarına derlenebilir.

Açılan programlar PBK dosyalar

PBK Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .pbk uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Pixel Bender Kernel File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.