Ana sayfa : Dosya uzantıları : .pba Dosya

.pba Dosya uzantısı

Dosya tipi1OpenOffice.org Basic Protected Module File

geliştirici Oracle
kategori Plugin Files
biçim Binary

Nedir PBA dosya?

Ücretsiz bir verimlilik paketi olan OpenOffice.org tarafından kullanılan şifreli modül dosyası; OpenOffice.org Basic dilinde yazılmış, şifre korumalı, şifreli kaynak kodunu içerir; yazılım için bir kütüphane veya makro eklentisinin bir parçası olarak kullanılır.

Daha fazla bilgi

PBA dosyaları, geliştiricilerin kaynak kodlarını korumalarını sağlar. Korunmasız OpenOffice.org dosyaları .XBA uzantısını kullanır.

Açılan programlar PBA dosyalar

Dosya tipi2PowerBackup Archive

geliştirici CyberLink
kategori Backup Files
biçim Binary

.PBA seçenek numarası 2

CyberLink PowerBackup yedekleme ve kurtarma yazılımı tarafından oluşturulan yedekleme dosyası; yedeklenmiş dosya ve klasörleri içerir ve kaybolması veya bozulması durumunda verileri geri yüklemek için kullanılabilir; PowerBackup arayüzü aracılığıyla tanımlanan zamanlanmış bir iş kullanılarak oluşturulabilir.

Daha fazla bilgi

NOT: PowerBackup arşivlerinde hem PBA hem de .PBF uzantıları kullanılırken, PBF uzantısı varsayılandır ve bu nedenle daha yaygın olarak kullanılır.

Açılan programlar PBA dosyalar
Windows
CyberLink PowerBackup 2.6
CyberLink Media Suite

PBA Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .pba uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

PowerBackup Archive Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.