Ana sayfa : Dosya uzantıları : .nbm Dosya

.nbm Dosya uzantısı

Dosya tipiNetBeans Module

geliştirici Oracle
kategori Plugin Files
biçim Zip

.NBM seçenek numarası

Çapraz platform Tümleşik Geliştirme Ortamı (IDE) NetBeans tarafından kullanılan eklenti dosyası; XML, .ZIP ve meta veri dosyalarının sıkıştırılmış .JAR arşivini saklar; ayrıca dahil JAR dosyaları için pack200 sıkıştırmasını ( .PACK.GZ extension) destekler; sık sık web üzerinden indirilerek dağıtılmaktadır.

Daha fazla bilgi

NetBeans modülleri, yazılım için çeşitli eklentiler oluşturmak için kullanılabilir. Örneğin, JasperSoft'un iReport modülü, grafiksel raporların programlı olarak tasarlanması ve üretilmesi için popüler bir modüldür. JVi adlı bir diğer popüler eklenti, Vi metin düzenleyicisinin NetBeans'ta işlevselliğini sağlar.

NetBeans, Java programlarını geliştirmek için sıklıkla kullanılır, ancak PHP, C ++, Python, Ruby ve diğer dilleri de destekler. Groovy.

Açılan programlar NBM dosyalar
Windows
Oracle NetBeans
Linux
Oracle NetBeans
Macintosh
Oracle NetBeans

NBM Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .nbm uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

NetBeans Module Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.