Ana sayfa : Dosya uzantıları : .mm Dosya

.mm Dosya uzantısı

Dosya tipi1FreeMind Mind Map

geliştirici FreeMind
kategori Data Files
biçim N/A

Nedir MM dosya?

Bir MM dosyası, Java'da yazılmış bir zihin haritalama uygulaması olan FreeMind tarafından oluşturulan görsel bir şemadır. Metinleri, düğümleri, dalları, şekilleri ve fikirleri temsil eden simgelerden oluşan bir şema içerir. MM dosyaları beyin fırtınası yapmak, konuları araştırmak, projeleri izlemek, not almak vb. İçin kullanılabilir.

Daha fazla bilgi

MM dosyası FreeMind 1’de açıldı

FreeMind’de bir harita oluşturduğunuzda, MM dosyası içeriğini saklamak için oluşturulur. İçeriğini düzenlemek için dosyayı yeniden açabilir veya dosyayı .HTML , .XHTML , .PNG , .JPEG , .PDF ve .SVG .

FreeMind, fikirleri görsel olarak organize etmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Başka düğümlere ve görüntülere bağlanabilen düğümlere yerleştirilmiş fikirlerden oluşan haritalar oluşturabilirsiniz. FreeMind açık kaynaklı bir programdır ve ücretsiz olarak indirilebilir.

Açılan programlar MM dosyalar
Windows
MindGenius
XMind
Seavus iMindQ
Linux
XMind
FreeMind
Android
Seavus iMindQ
Macintosh
XMind
Seavus iMindQ
iOS
Seavus iMindQ

Dosya tipi2NeXtMidas Macro File

geliştirici Technology Management Associates
kategori Executable Files
biçim Text

.MM seçenek numarası 2

Ağa bağlı bir MIDAS sinyal işleme çerçevesi olan NeXtMidas tarafından kullanılan makro dosya; NeXtMidas uygulamasındaki süreçleri otomatikleştirmek için kullanılan bir dizi komut içerir; prosedürleri ve alt rutinleri içerebilir.

Daha fazla bilgi

Makrolar, sıklıkla yürütülen komutların uzun dizilerini otomatikleştirdikleri için kullanışlıdır. NeXtMidas tarafından kullanılan iki tür makro vardır. Bir tür, parametrelerine atanan varsayılan değerleri içeren yüklü bir makrodur. Bu tip, komut sözlüğüne eklenerek kurulabilir. İkinci tür, kaldırılan bir makro olan bir kullanıcı makrosu. Bu tür, sistem tarafından verilen varsayılan parametre değerlerine sahip olamaz.

MIDAS, Çok kullanıcılı Etkileşimli Geliştirme ve Analiz Sistemi anlamına gelir. NeXtMidas, Java ile yazılmış MIDAS kabuğunun ağa bağlı bir sürümüdür. Dijitalleştirilmiş sinyalleri ve diğer sinyal toplama ve işleme sistemleri verilerini değiştirmek için kullanılır. Birincil işlem modu, MM makro dosyalarının kullanımını önemli kılan metin komutlarına yanıt veriyor.

NOT: NeXtMidas'ın çalışması için Java 6 veya sonraki bir sürümü gerekir.

Açılan programlar MM dosyalar

Dosya tipi3Objective-C++ Source File

geliştirici N/A
kategori Developer Files
biçim Text

.MM seçenek numarası 3

Hem Objective-C hem de C ++ programlama dillerinde yazılmış kaynak kod dosyası; yalnızca Objective-C kodu içeren bir .M dosyasından farklıdır; Mac tabanlı uygulamalara C ++ kodu eklemek için kullanılır.

Açılan programlar MM dosyalar
Windows
Richardson EditRocket
IDM UltraEdit
Linux
Richardson EditRocket
IDM UltraEdit
Macintosh
Richardson EditRocket
Apple Xcode
IDM UltraEdit

MM Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .mm uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Objective-C++ Source File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.