Ana sayfa : Dosya uzantıları : .qbm Dosya

.qbm Dosya uzantısı

Dosya tipiQuickBooks Portable Company File

geliştirici Intuit
kategori Backup Files
biçim Binary

.QBM seçenek numarası

QuickBooks tarafından oluşturulan, işletmelerin mali durumlarını takip etmelerini sağlayan bir program; yalnızca şirket finansal verilerinin sıkıştırılmış bir versiyonunu içerir; Şirket finansal verilerini geçici olarak e-posta yoluyla veya küçük kapasiteli harici depolama aygıtı kullanarak taşımak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

Bir QBM taşınabilir şirket dosyasını geri yüklemek istiyorsanız, uygulama menüsünden Dosya → Aç veya Şirketi Geri Yükle seçeneğini ve ardından iletişim kutusundan "Taşınabilir dosyayı geri yükle" seçeneğini seçin. Geri yükleme işlemini tamamlamak için birkaç ekran daha yönlendirileceksiniz.

NOT: QBM dosyaları yalnızca şirket finansal verilerini yedekledikleri için tam yedekleme olarak kullanılmamalıdır. Tam yedekleme yapmak için, QuickBooks'ta .QBB dosyası oluşturun.

Açılan programlar QBM dosyalar
Windows
Intuit QuickBooks Pro
Macintosh
Intuit QuickBooks for Mac

QBM Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .qbm uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

QuickBooks Portable Company File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.