Ana sayfa : Dosya uzantıları : .iconset Dosya

.iconset Dosya uzantısı

Dosya tipiMac OS X Icon Set Folder

geliştirici Apple
kategori Developer Files
biçim N/A

.ICONSET seçenek numarası

OS X uygulamaları geliştirirken çeşitli programlar tarafından kullanılan klasör; bir uygulama için yüksek çözünürlüklü .PNG dosyaları oluşturmak için geliştiriciler tarafından kullanılan, genellikle .ICNS dosyaları olan bir simge kümesi içerir.

Daha fazla bilgi

Xcode 4.4 veya daha yenisine sahipseniz, Iconset Generator uygulaması otomatik olarak yüksek çözünürlüklü ICNS dosyaları olarak oluşturulmaya hazır 10 simgeli bir ICONSET klasörü oluşturabilir. Oluşturulacak ICONSET klasörü için 1024x1024 PNG görüntü sağlamalısınız.

Xcode, ICONSET klasörünüzden otomatik olarak bir ICNS dosyası oluşturabilir. Projeyi uygulamaya kurmadan önce klasörü eklemelisiniz.

Terminal'i çalıştırıp iconutil -c icns & lticonset dosyaadı & gt. & lticonset dosya adı & gt, ICONSET klasörünüzün konumuna giden yoldur.

NOT: Klasörün tanınması ve PNG dosyalarının tanınması için "iconset" uzantısına sahip olması gerekir ICNS dosyaları olarak oluşturuldu.

Açılan programlar ICONSET dosyalar
Macintosh
Apple Terminal
Iconset Generator

ICONSET Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .iconset uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Mac OS X Icon Set Folder Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.