Ana sayfa : Dosya uzantıları : .h3e Dosya

.h3e Dosya uzantısı

Dosya tipiLine 6 POD HD300 Edit Preset File

geliştirici Line 6
kategori Audio Files
biçim N/A

.H3E seçenek numarası

Line 6 POD HD300 Edit, gitar efekt düzenleyicisi tarafından oluşturulan hazır ayar dosyası; gitarınızın sesini kişiselleştiren ayarları içerir; ayarlar "FX", "REVERB" ve "GATE;" gibi kategorilerde bulunur. farklı ayarlar hız, bas, sürücü, tiz ve kanal ses seviyesini içerir.

Daha fazla bilgi

H3E dosyasını oluşturmak için ayarlarınızı değiştirin, Dosya → Farklı Kaydet ... seçeneğini belirleyin, dosyayı adlandırın, kaydetme konumunu seçin ve Kaydet'i tıklayın.

H3E dosyasını açmak için , dosyayı çift tıklatın veya Dosya → Aç'ı seçin, dosyaya gidin ve Aç'ı tıklatın.

Mac'te, H3E dosyalarının varsayılan kaydetme konumu aşağıdaki dizindedir: / Documents / Line 6 / Zil Sesleri / POD HD300 Düzenleme

Windows'ta H3E dosyalarının varsayılan kaydetme konumu aşağıdaki dizindedir: Belgelerim / Satır 6 / Tonlar / POD HD300 Düzenleme

NOT: H3E POD HD400 Edit piyasaya sürüldüğünde, uzantı .H4E ile değiştirildi. Ayrıca, bir kerede birden fazla hazır ayar kaydetmek isterseniz, en fazla 128 hazır ayar kaydedebilen .H3B dosyası oluşturun.

Açılan programlar H3E dosyalar

H3E Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .h3e uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Line 6 POD HD300 Edit Preset File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.