Ana sayfa : Dosya uzantıları : .h3b Dosya

.h3b Dosya uzantısı

Dosya tipiLine 6 POD HD300 Edit Bundle

geliştirici Line 6
kategori Audio Files
biçim N/A

.H3B seçenek numarası

Line 6 POD HD300 Edit, gitar efektlerinizin ses çıkışını düzenlemenizi sağlayan bir program; gitarınızın sesini özelleştiren özel hazır ayarlar içerir; ayarları yüklerken "GATE", "VOL" ve "REVERB" gibi kategoriler altında değiştirir; Tek tek ön ayarları .H3E dosyasında saklamak için alternatif seçenek olan 128 ön ayarı saklar.

Daha fazla bilgi

H3B dosyasını oluşturmak için ayarlarınızı kişiselleştirin, Dosya → Farklı Kaydet ... seçeneğini belirleyin, dosyayı adlandırın, kaydetme konumunu seçin ve Kaydet'i tıklatın.

H3B'yi açmak için dosyayı tıklatın, dosyayı çift tıklatın veya Dosya → Paketi Aç ... seçeneğini seçin, dosyaya gidin ve Aç'ı tıklatın.

Windows'ta H3B dosyaları için varsayılan kaydetme konumu aşağıdaki dizindedir: \ Belgelerim \ Satır 6 \ Tonlar \ POD HD300 Edit \ Bundles

Mac’te, H3B dosyaları için varsayılan kaydetme konumu aşağıdaki dizinde bulunur: / Documents / Line 6 / Tonlar / POD HD300 Düzenle / Paketler / p>

NOT: .H4B uzantısı, POD HD400 Edit serbest bırakıldığında H3B uzantısının yerini aldı.

Açılan programlar H3B dosyalar

H3B Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .h3b uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Line 6 POD HD300 Edit Bundle Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.