Ana sayfa : Dosya uzantıları : .h4e Dosya

.h4e Dosya uzantısı

Dosya tipiLine 6 POD HD400 Edit Preset File

geliştirici Line 6
kategori Audio Files
biçim N/A

.H4E seçenek numarası

Satır 6 POD HD400 Edit, bir araç efekt editörü tarafından oluşturulan önceden ayarlanmış dosya; cihazınızın sesini kişiselleştiren kullanıcı tanımlı ayarları içerir; farklı ayarlar sürücü, bas, tiz, hız ve kanal ses seviyesini; ayarlar "FX", "AMP", "REVERB" ve "GATE" altında sınıflandırılmıştır.

Daha fazla bilgi

H4E dosyasını oluşturmak için ayarlarınızı değiştirin, Dosya → Farklı Kaydet ... seçeneğini belirleyin, dosyayı adlandırın, kaydetme konumunu seçin ve Kaydet'i tıklayın.

H4E dosyasını açmak için , dosyayı çift tıklatın veya Dosya → Aç'ı seçin, dosyaya gidin ve Aç'ı tıklatın.

Windows'ta, H4E dosyalarının varsayılan kaydetme konumu aşağıdaki dizindedir: Belgelerim / Satır 6 / Zil sesleri / POD HD400 Düzenleme

Mac'te, H4E dosyalarının varsayılan kaydetme konumu aşağıdaki dizindedir: / Belgeler / Satır 6 / Tonlar / POD HD400 Düzenleme

NOT: H4E POD HD500 Edit piyasaya sürüldüğünde, uzantı .H5E ile değiştirildi.

Açılan programlar H4E dosyalar

H4E Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .h4e uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Line 6 POD HD400 Edit Preset File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.