Ana sayfa : Dosya uzantıları : .fsb Dosya

.fsb Dosya uzantısı

Dosya tipi1Form•Z Compiled Script

geliştirici AutoDesSys
kategori Plugin Files
biçim Binary

Nedir FSB dosya?

Form tarafından oluşturulan derlenmiş komut dosyası • Z, bir 3D katı ve yüzey modelleyici; bir formdan derlenmiş • Z script ( .FSL file) ve yazılımın temel işlevselliğini artıran bir eklenti depolar.

Açılan programlar FSB dosyalar
Windows
AutoDesSys formZ
Macintosh
AutoDesSys formZ

Dosya tipi2FMOD Sample Bank File

geliştirici Firelight Technologies
kategori Audio Files
biçim Binary

.FSB seçenek numarası 2

Xbox, PlayStation, PC ve diğer platformlar için oyun sesleri tasarlamak için kullanılan bir program olan FMOD tarafından kullanılan ses dosyası; ayak sesleri, ortam sesleri veya silah ateşi gibi bir ses koleksiyonu içerir; oyun zamanı tarafından sesleri yüklemek ve çalmak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

FSB dosyaları, FMOD Tasarımcısı'nda bir FMOD projesi ( .FDP dosyası) oluşturulduğunda oluşturulur. Oyun program kodu tarafından, oyun oynanırken sesleri tetiklemek için kullanılan ses olayı meta verilerini içeren .FEV dosyasıyla oluşturulur.

NOT: FSB ve FEV dosyaları son verilebilir olduğundan FMOD ses etkinlikleri için, genellikle oyun yükleme dosyalarıyla birlikte paketlenirler.

Açılan programlar FSB dosyalar
Windows
FMJ-Software Awave Studio
Firelight Technologies FMOD Designer
Macintosh
Firelight Technologies FMOD Designer

FSB Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .fsb uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

FMOD Sample Bank File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.