Ana sayfa : Dosya uzantıları : .fdp Dosya

.fdp Dosya uzantısı

Dosya tipi1MySafe Encrypted Data

geliştirici N/A
kategori Compressed Files
biçim N/A

Nedir FDP dosya?

Şifrelenmiş dosya veya önemli dosyaları korumak için kullanılan klasör; sadece parmak izi okuyucusu kimlik doğrulaması kullanılarak erişilebilir

Açılan programlar FDP dosyalar
Windows
UPEK Protector Suite QL

Dosya tipi2FMOD Project File

geliştirici Firelight Technologies
kategori Audio Files
biçim Binary

.FDP seçenek numarası 2

Oyun seslerini yazmak için kullanılan bir ses tasarım aracı olan FMOD tarafından oluşturulan proje dosyası; Oyunun program kodunda çağrılabilecek sesler (yani, ayak sesleri, patlamalar ve ortam sesleri) olan ses olaylarının tasarımını kaydeder; Oyun çalışırken seslerin programlı olarak tetiklenmesini ve özelleştirilmesini sağlar, bu da daha sürükleyici bir oyun ortamı yaratır.

Daha fazla bilgi

Bir FMOD projesi bir FMOD Events ( .FEV ) dosyasına ve bir FMOD Sound Bank ( .FSB ) dosyasına dahil edilmiştir. Bu iki dosya, oyunun çalışma zamanı tarafından ses olaylarını tetiklemek ve oynatmak için kullanılır.

NOT: FDP dosyaları, FMOD Designer FMOD Studio olarak yeniden adlandırıldığında FSPRO dosyalarıyla değiştirildi. Ancak, FDP dosyaları FMOD Studio tarafından hala açılabilir.

Açılan programlar FDP dosyalar

FDP Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .fdp uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

FMOD Project File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.