Ana sayfa : Dosya uzantıları : .fev Dosya

.fev Dosya uzantısı

Dosya tipi1FMOD Audio Events File

geliştirici Firelight Technologies
kategori Audio Files
biçim Binary

Nedir FEV dosya?

Oyun seslerini yazmak için kullanılan bir ses tasarım aracı olan FMOD tarafından oluşturulan ses olay dosyası; ayak sesleri, silah ateşi veya ortam sesleri gibi ses olaylarını kaydetme; bir FMOD projesinden üretilmiştir ( .FDP dosyası) ve oyun zamanı tarafından sesleri tetiklemek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

FEV dosyaları, oyun program kodunun oyun seslerini tetiklemesini sağlayan ses tasarımı meta verilerini içerir. Proje oluşturulduğunda, ses verilerini içeren ayrı bir FMOD Ses Bankası ( .FSB dosyası) oluşturulur. Bu iki dosya nihai FMOD projesidir ve bu nedenle çoğu zaman oyun yükleme dosyalarıyla birlikte paketlenir.

NOT: FEV dosyaları, FMOD Designer ile birlikte gelen bir program olan FMOD Event Player kullanılarak açılabilir ve oynatılabilir. / p>

Açılan programlar FEV dosyalar
Windows
Firelight Technologies FMOD Designer
Macintosh
Firelight Technologies FMOD Designer

Dosya tipi2FLAMES Environment Variable File

geliştirici Ternion
kategori Settings Files
biçim N/A

.FEV seçenek numarası 2

FLAMES simülasyon tasarım yazılımı tarafından kullanılan değişken verileri içerir; yapıcı, sanal ve canlı simülasyonlar oluşturmak için kullanılır; Özel simülasyonlar oluşturmak için ortam değişkenleri değiştirilebilir.

Daha fazla bilgi

FLAMES, FLexible Analiz, Modelleme ve Egzersiz Sistemi anlamına gelir.

Açılan programlar FEV dosyalar
Windows
Ternion FLAMES Simulation Framework
Linux
Ternion FLAMES Simulation Framework

FEV Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .fev uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

FLAMES Environment Variable File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.