Ana sayfa : Dosya uzantıları : .fs Dosya

.fs Dosya uzantısı

Dosya tipi1Visual F# Source File

geliştirici Microsoft
kategori Developer Files
biçim Text

Nedir FS dosya?

ML’nin bir çeşidi olan Microsoft’un F # (telaffuz "F Sharp") programlama dilinde yazılmış kaynak kod dosyası; Microsoft Visual Studio 2010'un Visual F # bileşeni kullanılarak yazılabilir; F # kodunu .DLL veya .EXE program çalıştırılabilir dizinine derlemek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

F #, Microsoft'un .NET kitaplığı ve araçlarıyla birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Microsoft’un 2010’da Visual Studio’nun yayımlanmasıyla resmi olarak tanıtıldı.

Açılan programlar FS dosyalar
Windows
Microsoft Visual Studio

Dosya tipi2Mac OS X File System Plug-in

geliştirici Apple
kategori Plugin Files
biçim N/A

.FS seçenek numarası 2

Mac OS X'te belirli bir dosya sistemi için destek sağlayan eklenti; Mac işletim sisteminin sabit sürücüleri ve farklı dosya sistemleriyle biçimlendirilmiş diğer ortamları tanımasını sağlar.

Daha fazla bilgi

Dosya sistemi eklentilerine örnek olarak "hfs.fs," "msdos.fs" ve "cd9660.fs" bulunur. Her bir FS dosyası bir Mac OS X paketi olarak kaydedilir, ancak bir eklenti olarak tanımlanır. Varsayılan olarak "/ System / Library / Filesystems" dizininde saklanırlar.

NOT: FS dosyaları sistem dosyaları oldukları için manuel olarak açılmamalıdır.

Açılan programlar FS dosyalar
Macintosh
Apple OS X

Dosya tipi3FlexiSIGN Document

geliştirici SA International
kategori Vector Image Files
biçim Binary

.FS seçenek numarası 3

SAi's Flexi FAMILY yazılım ürünlerinden birinin yarattığı görüntü dosyası; bir işaret için metni, grafikleri, boyutları ve komplo özelliklerini saklar; büyük ölçekli plotter ve kesicilere pankartlar ve diğer işaretler basmak için kullanılır; yazılımı kullanarak .PDF veya .EPS dosyası olarak dışa aktarılabilir.

Daha fazla bilgi

Flexi AİLE ürünleri arasında FlexiSIGN, FlexiSIGN-PRO, FlexiEXPERT, FlexiPRINT ve amp; CUT, FlexiLETTER, FlexiDESIGNER, FlexiENGRAVE ve FlexiENGRAVE-PRO.

Açılan programlar FS dosyalar

FS Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .fs uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

FlexiSIGN Document Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.