Ana sayfa : Dosya uzantıları : .flkb Dosya

.flkb Dosya uzantısı

Dosya tipiFolder Lock Basic Locker File

geliştirici NewSoftwares
kategori Backup Files
biçim Binary

.FLKB seçenek numarası

Hassas dosyaları korumak için kullanılan bir uygulama olan Folder Lock tarafından oluşturulan şifreli arşiv veya "dolap"; yalnızca dolap şifresi kullanılarak açılabilen bir dosya koleksiyonu içerir; NTFS dosya sistemi biçimlendirmesini kullanır ve sınırsız dosya boyutunu destekler; kişisel belgeleri ve diğer hassas dosyaları yedeklemek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

FLKB dosyaları Temel Dolap olarak adlandırılır. Folder Lock ayrıca 4GB dosya boyutu sınırına sahip Portable Lockers'ı ( .FLKA extension) destekler. Portable Lockers NewSoftware'ın çevrimiçi yedekleme hizmeti kullanılarak yedeklenebilirken, Basic Lockers yapamaz.

NOT: FLKB ve FLKA dosyaları, Folder Locker sürüm 7 ile tanıtıldı. Önceki yazılım sürümleri, dolaplar için .FLK dosyalarını kullanır.

Açılan programlar FLKB dosyalar

FLKB Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .flkb uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Folder Lock Basic Locker File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.