Ana sayfa : Dosya uzantıları : .flk Dosya

.flk Dosya uzantısı

Dosya tipi1AccountEdge Company Lock File

geliştirici Acclivity Group
kategori Misc Files
biçim N/A

Nedir FLK dosya?

Ticari muhasebe bilgilerini düzenlemenizi sağlayan bir uygulama olan AccountEdge Pro tarafından kullanılan kilit dosyası; birden fazla kullanıcı aynı şirket dosyasına eriştiğinde, .MYO dosyalarını korumak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

MYO şirket dosyasına birden fazla kullanıcı tarafından erişildiğinde, FLK dosyası şirket dosyasıyla aynı konumda görünür. FLK dosyası, yinelenen ve çakışan düzenlemelerden kaçınmak için bir kullanıcının bir seferde dosya üzerinde çalışmasına izin vermek için oluşturulur. Oturumu sonlandırdığınızda FLK dosyaları otomatik olarak silinir, ancak oturum aniden sona ererse, FLK dosyanız oyalanabilir. Bu durumda, MYO şirket dosyanızla aynı konumda bulunan FLK dosyalarını silin.

Açılan programlar FLK dosyalar

Dosya tipi2Folder Lock File

geliştirici NewSoftwares
kategori Data Files
biçim Binary

.FLK seçenek numarası 2

Dosyaları ve klasörleri korumak için kullanılan bir program olan Klasör Kilidi tarafından oluşturulan şifreli "dolap" dosyası; yazılım tarafından şifrelenmiş ve kullanıcı tarafından sağlanan bir şifre ile şifre korumalı bir dosya ve klasör koleksiyonu depolar; 256-bit AES şifrelemesi kullanılarak korunmaktadır.

Daha fazla bilgi

FLK dosyaları, bilgisayarın sabit sürücüleri ve USB sürücüleri hakkındaki bilgileri korumak için kullanılır. Klasör Kilidi yüklü bilgisayarlardan silinemezler. Ek olarak, yalnızca doğru şifre kullanılarak açılabilir ve açılabilir.

Açılan programlar FLK dosyalar

FLK Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .flk uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Folder Lock File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.