Ana sayfa : Dosya uzantıları : .flka Dosya

.flka Dosya uzantısı

Dosya tipiFolder Lock Portable Locker File

geliştirici NewSoftwares
kategori Backup Files
biçim Binary

.FLKA seçenek numarası

Hassas verileri "dolaplara" yedeklemek için kullanılan bir program olan Folder Lock tarafından oluşturulan şifreli arşiv; şifreli bir dosya arşivi depolar ve sadece kullanıcı tarafından belirlenen şifre ile açılabilir; FAT32 dosya sistemi formatını kullanır ve 4 GB'a kadar dosya boyutlarını destekler; uzaktan yedekleme ve kurtarma için NewSoftware'ın çevrimiçi yedekleme servisine yedeklenebilir; harici sürücülere veya CD / DVD'lere de yazılabilir.

Daha fazla bilgi

FLKA dosyalarına Taşınabilir Dolaplar denir. Folder Lock, 4GB dosya boyutu sınırına sahip olmayan, ancak NewSoftware'ün çevrimiçi yedekleme servisiyle kullanılamayan Temel Kilitli Dolapları ( .FLKB extension) da destekler.

NOT: FLKA ve FLKB uzantıları tanıtıldı. Klasör Kilidi ile 7. Yazılımın önceki sürümlerinde kilitli dolaplarda .FLK dosya kullanılır.

Açılan programlar FLKA dosyalar

FLKA Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .flka uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Folder Lock Portable Locker File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.