Ana sayfa : Dosya uzantıları : .chk Dosya

.chk Dosya uzantısı

Dosya tipi1InterCheck Checksum Database

geliştirici Sophos
kategori Data Files
biçim N/A

Nedir CHK dosya?

CHK dosyası, Sophos Anti-Virus için virüs tanımlarını içeren bir veritabanı dosyasıdır. Merkezi bir virüs raporlama sistemini kontrol eden bir servis olan InterCheck ile güncellenir ve InterCheck raporlama seviyesi ve syslog yapılandırma ayarları değiştirilerek değiştirilebilir.

Daha fazla bilgi

InterCheck veritabanı varsayılan olarak "interchk.chk" olarak adlandırılır. Windows bilgisayarlarda / Program Files / Sophos / Sophos Anti-Virus / Config dizininde saklanır.

Açılan programlar CHK dosyalar

Dosya tipi2Saved File Fragment

geliştirici Microsoft
kategori Misc Files
biçim Binary

.CHK seçenek numarası 2

Windows dosya parçası, ScanDisk veya CHKDISK tarafından sabit diskten temizlendi; bir disk taraması gerçekleştirildikten sonra FOUND klasöründe saklanır; Bilgiler diskte başka bir yere taşındığından, genellikle silinebilir.

Daha fazla bilgi

CHK-Mate programı, bir CHK dosyasının içeriğini çıkarılmadan önce incelemek için kullanılabilir. Ayrıca, CHK dosyalarındaki verileri kurtarmak için UnCHK ve FileCHK kullanılabilir.

Açılan programlar CHK dosyalar

Dosya tipi3StarCraft Chunk File

geliştirici Blizzard Entertainment
kategori Game Files
biçim N/A

.CHK seçenek numarası 3

Blizzard yükleyici CD'sine dahil olan sıkıştırılmamış Starcraft haritası; .MPQ veya .SCM senaryo dosyası gibi .SCX biçimlendirilmiş bir dosyaya benzer, ancak bir arşiv biçiminde sıkıştırılmaz.

Açılan programlar CHK dosyalar

Dosya tipi4Netgear Router Firmware File

geliştirici Netgear
kategori System Files
biçim N/A

.CHK seçenek numarası 4

Donanım yazılımını güncellerken Netgear yönlendiricileri tarafından kullanılan dosya; yönlendiriciyi çalıştıran düşük seviye sistem verilerini depolar; Genellikle yerel 192.168.1.1 yerel ağ adresinden erişilen Netgear Web tarayıcı arayüzünü kullanarak yönlendirici güncellemelerini uygulamak için kullanılabilir.

Açılan programlar CHK dosyalar

CHK Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .chk uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Netgear Router Firmware File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.