Ana sayfa : Dosya uzantıları : .cba Dosya

.cba Dosya uzantısı

Dosya tipi1Comic Book ACE Archive

geliştirici N/A
kategori Compressed Files
biçim Binary

Nedir CBA dosya?

ACE sıkıştırmasıyla sıkıştırılmış dijital çizgi roman ( .ACE dosya); çizgi romandaki sayfaları temsil eden bir resim koleksiyonu içerir; çizgi roman dağıtmak ve onları destekleyen e-okuyucularla okumak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

CBA biçimi, daha popüler sıkıştırma biçimlerini kullanan .CBR , .CBZ ve .CB7 biçimlerinden çok daha az yaygındır ( .RAR , .ZIP ve .7Z ) .

Açılan programlar CBA dosyalar

Dosya tipi2CryENGINE Resource Compiler Settings File

geliştirici Crytek
kategori Developer Files
biçim XML

.CBA seçenek numarası 2

PC ve konsol platformları için oyun geliştirmek için kullanılan bir uygulama topluluğu olan CryENGINE SDK tarafından kullanılan dosya; 3D model iskeletlerini derlemek için kullanılan ayarları, video oyunu tarafından kullanılan .DBA biçimine kaydeder.

Daha fazla bilgi

CBA dosyaları XML biçiminde belirtilmiştir ve karakter modellerine ( .CHR ) ve çıktı veritabanı varlıkları (DBA) dosyasına referanslar içerir.

Açılan programlar CBA dosyalar
Windows
Crytek CryENGINE SDK

CBA Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .cba uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

CryENGINE Resource Compiler Settings File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.