Ana sayfa : Dosya uzantıları : .bcm Dosya

.bcm Dosya uzantısı

Dosya tipi1Business Contact Manager File

geliştirici Microsoft
kategori Data Files
biçim N/A

Nedir BCM dosya?

Outlook için Business Contact Manager'dan veri depolar; hesapları, iş bağlantılarını, projeleri ve iş fırsatlarını içerir; ayrıca iletişim geçmişini Outlook için Business Contact Manager'ın önceki sürümlerinden de depolar.

Daha fazla bilgi

BCM dosyaları ayrıca Outlook 2007'den Business Contact Manager E-posta Pazarlama Hizmeti kişilerini ve Microsoft Sales Leads'ın Outlook için Business Contact Manager'ın önceki sürümlerindeki verilerini de içerebilir.

Microsoft Office Outlook alabilir İş Verilerini Alma ve Verme sihirbazını kullanarak BCM dosyaları. Tüm kayıtları almayı seçebilir veya almak istediğiniz bireysel kayıtları seçebilirsiniz.

Açılan programlar BCM dosyalar
Windows
Microsoft Outlook
Macintosh
Microsoft Outlook

Dosya tipi2Microsoft Works Communications Script Backup

geliştirici Microsoft
kategori Backup Files
biçim N/A

.BCM seçenek numarası 2

Microsoft Works için bir iletişim komut dosyası içeren .WCM dosyasının yedeklenmesi; çevirmeli telefon bağlantıları ve TTY, ANSI ve VT100 terminal oturumlarını başlatmak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

".bcm" dosya uzantısının düzgün çalışması için ".wcm" olarak değiştirilmesi gerekebilir.

NOT: Microsoft Works artık üretilmiyor ve artık kullanılamıyor.

Açılan programlar BCM dosyalar
Windows
Microsoft Works

Dosya tipi3Adobe Bridge Cache File

geliştirici Adobe Systems
kategori Data Files
biçim Binary

.BCM seçenek numarası 3

Bir BCM dosyası, bir Adobe Creative Cloud (CC) dosya yönetimi uygulaması olan Adobe Bridge tarafından oluşturulan bir önbellek dosyasıdır. Dosyada saklanamayan dosyalar için etiketler ve derecelendirmeler gibi veriler içerir. BCM dosyaları .BC , .BRIDGECACHE ve .BCT dosyalarına benziyor ve dosyaları tuttuğunuz veriler, dosyaları aradığınızda sonuçları iyileştirmeye yardımcı oluyor.

Daha fazla bilgi

BCM dosyaları gibi önbelleğe alınmış dosyalar, onları kaldırmak, klasörlerine gitmek ve Araçlar → Önbellek → Klasör için Önbelleği Temizle "klasör adı" seçeneğini seçin.

Açılan programlar BCM dosyalar
Windows
Adobe Bridge
Macintosh
Adobe Bridge

BCM Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .bcm uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Adobe Bridge Cache File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.