Ana sayfa : Dosya uzantıları : .bc Dosya

.bc Dosya uzantısı

Dosya tipi1Adobe Bridge Cache File

geliştirici Adobe Systems
kategori Data Files
biçim Binary

Nedir BC dosya?

Bir BC dosyası, Adobe Creative Cloud (CC) uygulamalarında kullanılan dosyaları yönetmek için kullanılan bir program olan Adobe Bridge tarafından oluşturulan bir dosya tarama önbelleğidir. Bir kullanıcı görüntüleri tararken uygulama tarafından otomatik olarak oluşturulan meta verileri içerir. BC dosyaları, görüntü bilgilerini daha hızlı bir şekilde özetlemek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

BC dosyaları, önbellek için küçük resimlerin saklandığı .BCT dosyalarıyla kaydedilir. Adobe Bridge'in önbellek dosyaları merkezi veya dağıtılmış olabilir; bu, bir konumda depolandıkları veya göz atılan her klasöre dağıtıldığı anlamına gelir. Kullanıcılar yazılımdaki önbelleğe alma seçeneğini ayarlayabilir.

BC dosyalarının adı Adobe Bridge Cache.bc.

NOT: BC ve BCT dosyalarını sabit sürücünüzden silmek güvenlidir . Bununla birlikte, Adobe Bridge uygulamadaki dosyaları önizlediğinizde bir dahaki sefere onları yenileyecektir.

Açılan programlar BC dosyalar
Windows
Adobe Bridge
Macintosh
Adobe Bridge

Dosya tipi2BitComet Partially Downloaded File

geliştirici BitComet
kategori Misc Files
biçim N/A

.BC seçenek numarası 2

BitTorrent P2P dosya paylaşım programı BitComet tarafından indirilen tamamlanmamış dosya; devam eden bir indirme veya kullanıcı tarafından durdurulmuş bir indirme olabilir.

Daha fazla bilgi

İstemci ile sunucu arasındaki bağlantı koparsa, aynı dosya P2P ağı içindeki bir veya daha fazla sunucuda mevcut olduğu sürece BitComet indirme işlemleri devam ettirilebilir.

Dosyalar Orijinal BitTorrent programı tarafından indirilen .TORRENT uzantısını kullanır.

Açılan programlar BC dosyalar
Windows
BitComet

BC Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .bc uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

BitComet Partially Downloaded File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.