Ana sayfa : Dosya uzantıları : .bct Dosya

.bct Dosya uzantısı

Dosya tipiAdobe Bridge Thumbnail Cache File

geliştirici Adobe Systems
kategori Data Files
biçim Binary

.BCT seçenek numarası

Bir BCT dosyası, bir Adobe CreativeCloud (CC) dosya yönetimi uygulaması olan Adobe Bridge tarafından oluşturulan bir önbellek dosyasıdır. Resimlere göz atarken, uygulama tarafından otomatik olarak oluşturulan küçük resimler içerir. BCT dosyaları, görüntü özeti bilgilerine hızlı erişim sağlamak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

BCT dosyaları, birlikte Adobe Bridge'in önbelleğini içeren .BC dosyasıyla birlikte kaydedilir. Önbellek merkezileştirilebilir veya dağıtılabilir, yani dosyalar tek bir konumda saklanır veya göz atılan her klasöre dağıtılır. Kullanıcılar yazılımdaki önbelleğe alma seçeneğini ayarlayabilir.

BCT dosyalarının adı Adobe Bridge Cache.bct.

NOT: Hem BCT hem de BC dosyalarını güvenle silebilirsiniz. Ancak Adobe Bridge, uygulamadaki görüntülere bir daha göz attığınızda onları yeniden oluşturur.

Açılan programlar BCT dosyalar
Windows
Adobe Bridge
Macintosh
Adobe Bridge

BCT Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .bct uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Adobe Bridge Thumbnail Cache File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.