Ana sayfa : Dosya uzantıları : .bak3 Dosya

.bak3 Dosya uzantısı

Dosya tipi1Backup File

geliştirici N/A
kategori Backup Files
biçim Text and Binary

Nedir BAK3 dosya?

Crytek Crysis gibi oyunlar dahil olmak üzere birden fazla program tarafından oluşturulan yedekleme dosyası; sahne gibi orijinal dosyanın bir kopyasını içerir; .BAK ve .BAK2 dosya uzantılarına benzer.

Daha fazla bilgi

"bak3" uzantısı, bir dosyanın üçüncü yedekleme sürümünü temsil etmek için kullanılabilir. Vue'da bir sahneyi her kaydettiğinizde, başka bir BAK dosyası oluşturulur. "Bak3" uzantısı üçüncü tasarrufta kullanılacaktır. Vue'daki "Maks. Yedekleme" ayarını kullanarak oluşturmak istediğiniz maksimum yedekleme miktarını seçebilirsiniz.

"bak3" uzantısının başka bir kullanımı, .CRY harita düzeyindeki dosyaları yedekleyen bir BAK2 dosyasını yedeklemektir. CRY dosyanız bozuksa, dosyanızın "bak3" uzantısını "cry" olarak değiştirerek dosyayı değiştirebilirsiniz.

Açılan programlar BAK3 dosyalar
Windows
E-on Vue
Crytek Crysis
Crytek Crysis Warhead
Macintosh
E-on Vue

Dosya tipi2Starbound Backup File

geliştirici Chucklefish
kategori Game Files
biçim N/A

.BAK3 seçenek numarası 2

BAK3 dosyası, açık, sanal bir 2B alan keşif oyunu olan Starbound tarafından kullanılan bir yedekleme dosyasıdır. Bir uzay gemisi veya oyuncu karakteri ile ilgili olabilecek oyun için yedekleme bilgilerini depolar. BAK3 dosyaları bilgisayar çökmesi ya da bozulmuş SHIPWORLD ya da PLAYER dosyası durumunda bilgi kurtarmada yardımcı olur.

Daha fazla bilgi

BAK3 dosyaları bir OYNATICI veya SHIPWORLD dosyasına eklenen ".bak3" uzantısıyla adlandırılmıştır. Örneğin, dosya bir SHIPWORLD dosyası için yedekleme bilgilerini saklıyorsa, dosya adı ab 07704dbcb4162646d4d93bbeef34df.shipworld.bak3 olacaktır.

".bak3" uzantısını dosya adından silebilir ve dosyayı Starbound'da bir SHIPWORLD dosyası olarak açabilirsiniz. Ancak, uzantılardan önceki karakter dizesini değiştirmemeniz önemlidir.

BAK3 dosyaları "Starbound" klasöründeki "player" klasöründe bulunabilir. Örneğin, Steam üzerinden Starbound satın aldıysanız, BAK3 dosyaları Windows'ta aşağıdaki konumda depolanır:

C: / Program Dosyaları / Steam / SteamApps / common / Starbound / player

NOT: Starbound ayrıca .BAK1 ve .BAK2 dosyalarını kullanır.

Açılan programlar BAK3 dosyalar

BAK3 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .bak3 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Starbound Backup File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.