Ana sayfa : Dosya uzantıları : .bak2 Dosya

.bak2 Dosya uzantısı

Dosya tipi1Backup File

geliştirici N/A
kategori Backup Files
biçim Text and Binary

Nedir BAK2 dosya?

Crytek Crysis gibi oyunlar dahil olmak üzere çeşitli programlar tarafından oluşturulan yedekleme dosyası; harita veya sahne gibi orijinal dosyanın bir kopyasını içerir; .BAK dosya uzantısına benzer.

Daha fazla bilgi

"bak2" dosya uzantısının birkaç farklı kullanımı vardır. Bir dosya için yedek sürüm sayısını temsil etmek üzere oluşturulabilir. "Bak2" uzantısı, dosyanın ikinci yedek sürümünü temsil eder. Crysis gibi diğer programlar, .CRY harita seviyesi dosyalarını yedekleyen bir BAK dosyasını yedeklemek için "bak2" uzantısını kullanır. CRY dosyanız bozuksa, dosyanızın "bak2" uzantısını "cry" olarak değiştirerek dosyayı değiştirebilirsiniz.

Açılan programlar BAK2 dosyalar
Windows
E-on Vue
Crytek Crysis
Crytek Crysis Warhead
Macintosh
E-on Vue

Dosya tipi2Starbound Backup File

geliştirici Chucklefish
kategori Game Files
biçim N/A

.BAK2 seçenek numarası 2

BAK2 dosyası, açık, sanal bir 2B alan keşif oyunu olan Starbound tarafından kullanılan bir yedekleme dosyasıdır. Oyun için bir oyuncu karakteri veya uzay gemisi ile ilgili olabilecek yedekleme bilgilerini depolar. BAK2 dosyaları, bilgisayar çökmesi veya bozuk PLAYER veya SHIPWORLD dosyası durumunda bilgileri kurtarmada yararlıdır.

Daha fazla bilgi

BAK2 dosyaları bileşik dosya uzantısına sahiptir. ".Bak1" uzantısı, PLAYER veya SHIPWORLD dosyası gibi bilgileri sakladığı bir dosyaya eklenir. Örneğin, dosya bir SHIPWORLD dosyası için yedekleme bilgilerini saklıyorsa, dosya adı ab 07704dbcb4162646d4d93bbeef34df.shipworld.bak2 olacaktır.

".bak2" uzantısını dosya adından silebilir ve dosyayı Starbound'da bir SHIPWORLD dosyası olarak açabilirsiniz. Ancak, uzantılardan önceki karakter dizesini değiştirmemeniz önemlidir.

BAK2 dosyalarını "Starbound" klasöründeki "player" klasöründe bulabilirsiniz. Örneğin, Steam üzerinden Starbound satın aldıysanız, BAK2 dosyaları Windows'ta aşağıdaki konumda depolanır:

C: / Program Dosyaları / Steam / SteamApps / common / Starbound / player

NOT: Starbound ayrıca .BAK1 ve .BAK3 dosyalarını kullanır.

Açılan programlar BAK2 dosyalar

BAK2 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .bak2 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Starbound Backup File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.