NFL Mobil Uygulaması Nasıl Kullanılır

NFL resmi mobil uygulaması, futbol sezonundan en iyi şekilde yararlanmak için ihtiyacınız olan her şeye erişim sağlar. Haberler, canlı skor güncellemeleri, favori takımlarınızı takip etme yeteneği ve NFL Network veya NFL Game Pass'ten canlı akış içeriği sunar. Fantezi Futbol araçlarını veya NFL etkinliklerine herhangi bir yerden erişim arıyorsanız, NFL uygulaması incelemeye değer.

Lifewire / Bailey Mariner

İOS için NFL mobil uygulaması, iOS 9.0 veya üzerini gerektirir ve iPhone, iPad, iPod touch ve Apple TV ile uyumludur. Android için NFL mobil uygulaması Android 5 veya üstünü gerektirir ve Android telefonlar ve tabletlerle uyumludur.

Başlayın

NFL, yayın kapsamı dışındaki tüm özelliklere ücretsiz erişim ile herkes için ücretsiz olarak indirilebilir. İPhone ve iPad için iOS App Store'dan ve Android için Google Play'den edinin.

Uygulamayı ilk açtığınızda, kendisini ve bazı yeni özelliklerini tanıtan kısa bir video oynatır. Ardından, takip etmek ve uyarılar almak için bir ekip seçmek isteyip istemediğinizi sorar. NFL takımları listesinde ilerleyin ve haber ve uyarıları almak istediğiniz takımların yanındaki yıldıza basın.

Takımınızı seçtikten sonra, uygulamanın Haberler sekmesine ulaşacaksınız.

Son Haberleri Okuyun

Uygulamanın altında beş bölüm var. Haberler mavi renkle vurgulanmıştır. En üstte, Haberler üç bölüme ayrılmıştır. NFL uygulamasının geri kalanı aynı şekilde tasarlanmıştır. Daha geniş kategoriler aşağıya yakın ve alt kategoriler üste doğru.

Birincil Haberler sekmesi Öne Çıkanlar'dır. NFL'deki her takıma yayılan en önemli haberleri içerir.

Ortadaki sekmede takımınızın haberleri var. Oradaki her şey, takip ettiğiniz takım ve onun üzerindeki oyuncularla ilgilidir.

Son olarak, NFL ligini ve özel etkinlik haberlerini göreceksiniz. Yukarıdaki ekran görüntüsünün 2019'da çekildiği sırada NFL, NFL 100 kampanyasıyla futbolun 100. yılını kutluyordu.

Oyunları, Programları ve Skorları Bulun

NFL uygulamasının bir sonraki ana bölümü Oyunlar. Bu bölüm canlı skor güncellemelerini, program bilgilerini ve karşı karşıya gelen takımların hızlı karşılaştırmalarını gösterir.

Her zaman mevcut haftanın programına ulaşacaksınız. Oyun yoksa veya sezon dışı ise, yukarıdaki resimde olduğu gibi, önümüzdeki hafta bir oyun olduğunu göreceksiniz.

Listelenen her oyunun zamanı, oynayan takımları ve mevcut skorları vardır. Listelenen ilk oyun, o hafta oynuyorlarsa, favori takımınızın oyunudur. Aksi takdirde, kronolojik olarak listelenir.

Ekranın üst kısmında, NFL uygulaması hangi hafta için programa baktığınızı gösterir. Sezonun tam listesini görmek için üzerine dokunun. Dizilişin önizlemesini yapmak için herhangi bir hafta seçin veya ekibinizin ilerlemesini gözden geçirmek için geçmiş haftalara bakın.

Teams Hakkında Her Şeyi Öğrenin

Takımlar bölümünde, favori NFL takımınız ve bu sezon karşı karşıya oldukları takımlar hakkında bilmeniz gereken her şeyi bulacaksınız. Baktığınız takımı değiştirmek için takım adına dokunun, ardından listeden farklı bir takım seçin.

Teams'e ilk geldiğinizde, takip ettiğiniz takımla ilgili önemli istatistikleri göreceksiniz. Pencerenin üst kısmında, uygulama onların galibiyet / mağlubiyet kaydını gösterir. Hemen altında, baş antrenörü, stadyumu, sahibi, başladıkları yıl ve sosyal medya bağlantıları gibi daha ilginç bilgiler bulacaksınız.

Daha sonra, her takımın listesi bilet satın alma fırsatını ve ardından takımın sezon programını sunar. Burada takımınız veya fantezi için takip ettiğiniz takımlar için ortaya çıkan her şeyi gözden geçirebilirsiniz.

Bunun altında, her takımın lig içindeki sıralaması listelenir. Uygulama, sıralamalarını basit bir grafikte gösterir ve bunları lig lideriyle karşılaştırır.

Son olarak, takımdaki hangi oyuncuların en iyi istatistiklere sahip olduğunu kontrol edebilirsiniz. Bu, oyunun her alanında bir takımın sahip olduğu en iyi oyuncuları seçmek isteyen fantezi hayranları için bir başka mükemmel özelliktir.

Her takım listesinin en altında, haber bölümünü tekrar göreceksiniz.

Puan Durumlarını ve İstatistikleri İnceleyin

Sezon başladıktan sonra takımınızın rekabete nasıl karşı koyduğunu öğrenin. NFL uygulamasının Daimi bölümü, takımınızın ve rakiplerinin ligde ve liglerinde nerede durduğunu gösterir.

Sıralamaları sıralamanın üç yolu vardır; Bölüm, Konferans ve tüm Lig tarafından. Her birinin kendi sekmesi vardır. Gösterdikleri bilgiler aynıdır, ancak çeşitli organizasyon, her bağlamda bir ekibin yerini görselleştirmeyi kolaylaştırır.

Çok çok fazla

NFL uygulamasının en ilginç özelliklerinin çoğu Diğer altında kategorize edilmiştir. Burada, uygulama, NFL Ağı ve NFL Game Pass'ten akış gibi NFL uygulamasıyla ilgili ve NFL uygulamasıyla ilgili ek uygulamalara ve hizmetlere bağlanır.

seçmek Daha Keşfedilecek mevcut seçeneklerin bir listesini görmek için. Mağaza, lisanslı teçhizat satın almanız için sizi NFL Fanatics mağazasına götürür. Biletler, yaklaşan oyunlar için bilet satın almanıza izin verecektir. Fantasy sizi NFL'nin Fantasy uygulamasına getiriyor.

Lig Liderleri fantezi futbol meraklılarının da ilgisini çekecek. Burada lig lideri oyunculardan ve takımlardan statü alabilirsiniz.

NFL Network Streaming'i izleyin

Hâlâ Diğer'in altındayken NFL Ağı. Bir TV aboneliği olmadan uzağa gidemezsiniz. İlk ekran sağlayıcınızı sorar, Sling gibi akış hizmetleri de listede yer alır. TV sağlayıcınız için giriş bilgilerinizle oturum açın.

Oturum açtıktan sonra, NFL uygulaması sizi NFL Ağı'na götürür. Ekranın üst kısmı canlı akışı yükler. Aşağıda, gelecek programları listelenmiş bulacaksınız. Videoyu genişletmek için cihazınızı yana doğru yatay moda çevirin.

Videonuzdan çıkmadan da NFL uygulamasına geri dönebilirsiniz. Basın Arka NFL uygulamasına dönmek için düğmesine basın ve akış, resim içinde resim gibi köşeye küçültülür. Akışa dönmeye hazır olduğunuzda sol köşeye doğru hızlıca kaydırın. Küçültülmüş akışı sağa kaydırmak onu kapatır.

NFL Game Pass'e abone olun

Game Pass, NFL'nin yayın hizmetidir. Özel içeriğe, sezon öncesi oyunlara, tam tekrarlara ve önemli anlara erişim sağlar. Dokunmak Oyun Geçişi altında Daha erişmek için uygulamada.

Game Pass, Haziran 2019 itibarıyla sezon için 99.99 ABD doları olan bağımsız bir aboneliktir. Aboneliğiniz varsa, kolayca oturum açabilirsiniz. Ayrıca bir hesap oluşturma ve NFL uygulaması aracılığıyla abone olma seçeneğiniz de vardır. Bunu yaptığınızda, tüm Game Pass içeriğinize de bunun üzerinden erişebileceksiniz.

Geçmişte Verizon, uygulama aracılığıyla NFL ile bir akış sözleşmesi yapmıştı. 2019'un başlarından itibaren bu anlaşma ve ilgili azaltılmış veri ücretleri artık yürürlükte değil.